The Race Organiser : Run Silverstone - Past Results
Find out more about our COVID-secure, contact-free event plans and how upcoming events are affected

Run Silverstone

Silverstone Circuit, Silverstone, TOWCESTER. NN12 8TN

10K Results


10/10/2021, 10:00
Position First Name Last Name Gender Club Category Gender Position Category Position Gun Time Time Action
1 James ORRELL Male Brj Run and Tri Male Senior 1 1 00:33:37 00:33:36 Claimed
2 Keith SHAPLAND Male Bideford AAC Male V40 2 1 00:33:52 00:33:50 Claimed
3 Sergio TORIJA Male Sphinx AC Male Senior 3 2 00:34:42 00:34:39 Claimed
4 Finlay WARD Male Rugby and Northampton Athletics Club Male Senior 4 3 00:35:12 00:35:10 Claimed
5 Matteo GALA Male Male Senior 5 4 00:35:15 00:35:10 Claimed
6 Ben FAIRHALL Male Redway Runners Male V40 6 2 00:35:17 00:35:13 Claimed
7 Richard KEEP Male Bournville Harriers Male Senior 7 5 00:35:24 00:35:19 Claimed
8 Dan SMITH Male Male Senior 8 6 00:35:31 00:29:26 Claimed
9 Christopher MELBOURNE Male Neath Harriers Male Senior 9 7 00:35:40 00:35:32 Claimed
10 Guy WATTS Male Male V40 10 3 00:35:42 00:35:37 Claimed
11 James OLLIFFE Male Brackley & District RC Male Senior 11 8 00:35:43 00:35:40 Claimed
12 Colin HORNBY Male alchester RC Male V40 12 4 00:36:03 00:36:00 Claimed
13 Lewis MCBRIDE Male Male Senior 13 9 00:36:11 00:36:08 Claimed
14 Richard HOLMES Male Male V40 14 5 00:36:28 00:36:23 Claimed
15 Monte WATSON Male Highgate Harriers Male Senior 15 10 00:36:30 00:36:25 Claimed
16 Peter CURRINGTON Male Rugby & Northampton AC Male Senior 16 11 00:36:30 00:36:29 Claimed
17 Darlington MAGALELA Male Long Eaton Running Club Male V40 17 6 00:36:39 00:36:34 Claimed
18 James ROBERTSON Male Kingston & Polytechnic Harriers Male Senior 18 12 00:36:49 00:36:42 Claimed
19 Ian GUTTERIDGE Male Datchet Dashers Male V40 19 7 00:36:57 00:36:53 Claimed
20 Matt TIZZARD Male MMKAC Male Senior 20 13 00:36:59 00:36:53 Claimed
21 Domenic SPECCHIO Male Wellingborough & District AC Male Senior 21 14 00:37:06 00:37:01 Claimed
22 Chris BELL Male Team East Haddon Male V50 22 1 00:37:15 00:37:08 Claimed
23 Peter JEWELL Male Male Senior 23 15 00:37:30 00:37:27 Claimed
24 Jack PEARSON Male Daventry AAC Male Senior 24 16 00:37:33 00:37:30 Claimed
25 Gabriella MORIARTY Female Northampton Athletic Club Female Senior 1 1 00:37:34 00:37:29 Claim
26 Damian CIESIELSKI Male Male Senior 25 17 00:37:38 00:37:30 Claimed
27 Tomasz SAMOLUK Male Male Senior 26 18 00:37:52 00:37:45 Claimed
28 Mark TUSHINGHAM Male Male Senior 27 19 00:37:58 00:37:56 Claimed
29 Mathew BEAUMONT Male Male Senior 28 20 00:37:58 00:37:15 Claimed
30 Sam WEAVING Male Daventry Road Runners Male Senior 29 21 00:38:04 00:37:59 Claimed
31 Ben TWEED Male Buckingham and Stowe Running Club Male Senior 30 22 00:38:08 00:38:02 Claimed
32 James VINNICOMBE Male Bedford & County AC MU18 31 1 00:38:18 00:38:15 Claimed
33 Cliff DOWLE Male Daventry AAC Male V40 32 8 00:38:28 00:38:18 Claimed
34 Darren BROADY Male Hereford Couriers Male Senior 33 23 00:38:31 00:38:28 Claimed
35 Darren WELLS Male Yaxley Runners & Joggers Male Senior 34 24 00:38:35 00:38:30 Claimed
36 Mathew HORROCKS Male Male Senior 35 25 00:38:47 00:38:45 Claimed
37 Paul DODD Male Chepstow Harriers Male V60 36 1 00:38:48 00:38:42 Claimed
38 Ben OLIVER Male Male Senior 37 26 00:38:56 00:38:46 Claimed
39 Luke WADE Male Male Senior 38 27 00:38:58 00:38:51 Claimed
40 Liam CASSON Male Cherwell Runners & Joggers Male V40 39 9 00:38:59 00:38:50 Claimed
41 Steve COOPER Male Blackheath and Bromley Harriers AC Male V40 40 10 00:39:00 00:38:57 Claimed
42 Laura SHEWBRIDGE Female Female Senior 2 2 00:39:00 00:38:57 Claimed
43 Neil SHEWARD Male Kenilworth Runners Male V50 41 2 00:39:00 00:38:53 Claimed
44 Joe FROST Male Male Senior 42 28 00:39:01 00:38:15 Claimed
45 Leigh REEVE Male Daventry Road Runners Male Senior 43 29 00:39:03 00:38:53 Claimed
46 Jack COOKE Male Mansfield Harriers Male Senior 44 30 00:39:04 00:38:52 Claimed
47 Giles STELFOX Male Male Senior 45 31 00:39:17 00:39:06 Claimed
48 John KNIBB Male Leamington C & A C Male V50 46 3 00:39:21 00:39:14 Claimed
49 Simon WILSON Male Male Senior 47 32 00:39:23 00:39:08 Claimed
50 David RATCLIFFE Male Dudley and stourbridge harriers Male Senior 48 33 00:39:25 00:39:19 Claimed
51 Jack EASTHOPE Male Male Senior 49 34 00:39:29 00:39:17 Claimed
52 Graham LUCAS-HILL Male Male Senior 50 35 00:39:30 00:39:09 Claimed
53 Emma HINES Female Chippenham Harriers Female V40 3 1 00:39:31 00:39:24 Claimed
54 Thomas CAMPBELL Male Male Senior 51 36 00:39:46 00:39:11 Claimed
55 Reece JOINT Male Male Senior 52 37 00:39:48 00:39:18 Claimed
56 Louis BUTTRICK Male Rushcliffe AC MU18 53 2 00:39:52 00:39:45 Claimed
57 Thomas MARTIN Male Male Senior 54 38 00:39:53 00:39:08 Claimed
58 Matt CANNON Male Male V40 55 11 00:39:56 00:39:52 Claimed
59 Simon FORD Male Colchester Harriers Male V40 56 12 00:39:59 00:39:55 Claimed
60 Henry PUGH Male Male Senior 57 39 00:40:00 00:39:49 Claim
61 Phil CUFF Male Redway Runners Male V40 58 13 00:40:02 00:39:44 Claimed
62 Todd JEFFERY Male Daventry Road Runners Male Senior 59 40 00:40:09 00:39:26 Claimed
63 George VESSEY Male Male Senior 60 41 00:40:14 00:40:06 Claimed
64 Alex MITTON Male Brj Run and Tri Male Senior 61 42 00:40:14 00:40:01 Claimed
65 Andrew WASDELL Male Marshall Milton Keynes AC Male V40 62 14 00:40:18 00:40:06 Claimed
66 Robert JEWELL Male MU18 63 3 00:40:18 00:40:13 Claimed
67 Daniel DAY Male Daventry Road Runners Male Senior 64 43 00:40:18 00:40:10 Claimed
68 Gareth COSFORD Male Male V40 65 15 00:40:19 00:40:00 Claimed
69 Cherry FOWLER Female Chepstow Harriers Female V50 4 1 00:40:19 00:40:13 Claimed
70 Paul MITTON Male Brj Run and Tri Male V40 66 16 00:40:30 00:40:17 Claimed
71 Rafal BUZUK Male Kettering Town Harriers Male V40 67 17 00:40:33 00:40:26 Claimed
72 Simon SIDWELL Male Male V40 68 18 00:40:36 00:40:23 Claimed
73 Martin GIBSON Male GYRR Male V40 69 19 00:40:40 00:40:33 Claimed
74 Dale HENWOOD Male PGC1 Coaching Male Senior 70 44 00:40:41 00:40:31 Claimed
75 Ian BIELBY Male SLEAFORD STRIDERS AC Male V60 71 2 00:40:44 00:40:39 Claimed
76 Malcolm ROSE Male Penistone footpath runners Male V60 72 3 00:40:45 00:40:35 Claimed
77 Janusz SMOLEN Male Male V40 73 20 00:40:47 00:40:30 Claimed
78 Mark PERSICH Male Male V40 74 21 00:40:53 00:40:25 Claimed
79 Jonathan TYSON Male Male V40 75 22 00:40:58 00:40:42 Claimed
80 Herve BAVAZZANO Male Burnham Joggers Male V40 76 23 00:41:04 00:40:55 Claimed
81 Chris COGHLAN Male Silson AC Male Senior 77 45 00:41:07 00:40:58 Claimed
82 Alex PAPADOPOULOS Male Hinckley Running Club Male Senior 78 46 00:41:23 00:41:15 Claimed
83 Richard MYERS Male Smalley Road Runners Male V40 79 24 00:41:23 00:41:12 Claimed
84 Scott CROSS Male Male Senior 80 47 00:41:30 00:40:47 Claimed
85 Terry JOHNSON Male Datchet Dashers Male V60 81 4 00:41:32 00:41:23 Claimed
86 Eliot WINTER Male Milton Keynes Distance Project Male Senior 82 48 00:41:37 00:41:26 Claimed
87 Ian BISBY Male leighton fun runners 3652485 Male V50 83 4 00:41:37 00:40:45 Claimed
88 Pete MAKEPEACE Male Knowle & Dorridge RC Male V40 84 25 00:41:45 00:41:34 Claimed
89 Cris FRANCIS Male Ashford & District RRC Male V40 85 26 00:41:51 00:40:41 Claimed
90 Hugo WILSON Male Male Senior 86 49 00:41:53 00:41:24 Claimed
91 Peter CLARK Male Male V40 87 27 00:41:54 00:41:43 Claimed
92 Chris GARDNER Male Male Senior 88 50 00:41:56 00:41:11 Claim
93 Shaun FOLEY Male Male Senior 89 51 00:41:58 00:41:36 Claimed
94 Wayne BUTTRICK Male Male V40 90 28 00:41:59 00:41:51 Claimed
95 Robin-Mark SCHOLS Male Avon Valley Runners Male V50 91 5 00:42:03 00:41:55 Claimed
96 Simon BAKER Male Redway Runners Male V40 92 29 00:42:08 00:41:50 Claim
97 Jon DART Male Male V40 93 30 00:42:10 00:40:54 Claimed
98 Nicolae HOGAS Male Male Senior 94 52 00:42:20 00:41:55 Claimed
99 Amy CONCANNON Female Harrow AC Female Senior 5 3 00:42:25 00:42:12 Claimed
100 Gary WHITEHEAD Male Slinn Allstars Male V50 95 6 00:42:32 00:41:56 Claimed
101 Luke ROBERTSON Male Male Senior 96 53 00:42:41 00:42:26 Claimed
102 Stephen BELDING Male Male Senior 97 54 00:42:44 00:42:27 Claimed
103 Seb PETRILLO Male Male Senior 98 55 00:42:44 00:42:37 Claimed
104 Mark MURRAY Male Male V40 99 31 00:42:44 00:42:23 Claimed
105 Ethan BALL Male Male Senior 100 56 00:42:45 00:41:37 Claimed
106 Paul TAYLOR Male Hook Norton Harriers Male V50 101 7 00:42:48 00:42:06 Claimed
107 Bill ROBINSON Male Kettering Town Harriers Male V50 102 8 00:42:49 00:42:33 Claimed
108 Luke NIJKAMP Male Male Senior 103 57 00:42:50 00:42:15 Claimed
109 Jamal ACHCHI Male Handy Cross Runners Male Senior 104 58 00:42:51 00:42:12 Claimed
110 Robby TAYLOR Male Buckingham and Stowe Running Club Male Senior 105 59 00:42:53 00:41:56 Claimed
111 Simon CARR Male Male V50 106 9 00:42:54 00:42:01 Claimed
112 Arron ELDERKIN Male Male Senior 107 60 00:42:56 00:42:36 Claimed
113 Michael CLEMENTS Male Wreake Runners Male Senior 108 61 00:42:57 00:42:39 Claimed
114 Richard GUBBY Male Male Senior 109 62 00:42:59 00:42:30 Claimed
115 Matthew ELLWOOD Male Male Senior 110 63 00:43:04 00:42:23 Claimed
116 Debbie JONES Female Female V40 6 2 00:43:04 00:42:51 Claimed
117 Sam OGIER Male St Albans Athletics MU18 111 4 00:43:07 00:42:41 Claimed
118 Brian DAVIS Male Slinn Allstars Male V40 112 32 00:43:07 00:42:47 Claimed
119 James GOSLING Male Redway Runners Male Senior 113 64 00:43:10 00:42:48 Claimed
120 Edward MONNIOT Male Hazlemere runners Male V40 114 33 00:43:10 00:42:40 Claimed
121 Phil HARBORD Male Male Senior 115 65 00:43:12 00:42:20 Claimed
122 Thomas TENNANT Male Male Senior 116 66 00:43:19 00:43:00 Claimed
123 Nick COLAM Male Male Senior 117 67 00:43:26 00:39:52 Claimed
124 Rob BOUD Male Male Senior 118 68 00:43:37 00:43:06 Claimed
125 Matt PATTEN Male Male Senior 119 69 00:43:38 00:43:21 Claimed
126 Samantha FOWLE Female Kenilworth Runners Female V40 7 3 00:43:40 00:43:13 Claimed
127 Simon WALLIS Male Male V40 120 34 00:43:41 00:43:25 Claimed
128 Benjamin BOWER Male Male Senior 121 70 00:43:44 00:42:30 Claimed
129 Lewis HACKNEY Male Male Senior 122 71 00:43:45 00:42:57 Claimed
130 Jenny LUCAS-HILL Female GreenLight PT Female Senior 8 4 00:43:45 00:43:03 Claimed
131 Grant KIBBLE Male Male V40 123 35 00:43:48 00:43:27 Claimed
132 Carla WHITMORE Female Female Senior 9 5 00:43:50 00:43:27 Claimed
133 Karol SZCZESNY Male Male Senior 124 72 00:43:50 00:42:55 Claimed
134 Colin NAISMITH Male Male Senior 125 73 00:43:54 00:43:17 Claimed
135 Tim HOWE Male Male V50 126 10 00:43:58 00:43:14 Claimed
136 Robert DAVIES Male Male V50 127 11 00:44:00 00:43:18 Claimed
137 Colin WHITTAKER Male Redway Runners Male V50 128 12 00:44:01 00:43:40 Claimed
138 Shaun BUSBY Male Bedford Harriers AC Male Senior 129 74 00:44:03 00:43:29 Claimed
139 Graham HOLLOWELL Male Wooton Road Runners Male V50 130 13 00:44:05 00:43:44 Claimed
140 Ellen SHARKEY Female Female Senior 10 6 00:44:09 00:43:32 Claimed
141 Rob COOPER Male Male V40 131 36 00:44:11 00:43:43 Claimed
142 Alex WHITE Male Lonely Goat RC Male Senior 132 75 00:44:12 00:43:34 Claimed
143 Dave WAGSTAFF Male Male V50 133 14 00:44:12 00:43:22 Claimed
144 Richard KEYTE Male Male V40 134 37 00:44:15 00:44:00 Claimed
145 Daniel WADE Male Male Senior 135 76 00:44:16 00:43:50 Claimed
146 Laurie MORRIS Male Male Senior 136 77 00:44:19 00:43:32 Claimed
147 James DALY Male Rugby Triathlon Club Male V40 137 38 00:44:21 00:43:44 Claimed
148 Stuart DINWOODIE Male Male V50 138 15 00:44:23 00:44:17 Claimed
149 Kyle LOVE Male Male Senior 139 78 00:44:34 00:44:11 Claimed
150 Chris BENNETT Male Male V40 140 39 00:44:36 00:44:06 Claimed
151 Kate BOND Female Daventry Roadrunners Female V50 11 2 00:44:38 00:44:16 Claimed
152 Lisa KAY Female Witney Road Roaders Female V40 12 4 00:44:42 00:44:26 Claimed
153 Izzy AXFORD Female Hereford Couriers Female Senior 13 7 00:44:44 00:44:18 Claimed
154 Paul LAMB Male Wootton Road Runners Male V50 141 16 00:44:46 00:43:38 Claimed
155 Graham MCELROY Male Kettering Town Harriers Male V40 142 40 00:44:47 00:44:23 Claimed
156 John MANSER Male MU18 143 5 00:44:51 00:42:42 Claimed
157 Drilona MADHI Female ATLETICA CASTELLO ( FIRENZE) Female Senior 14 8 00:44:53 00:44:04 Claimed
158 Charles BARCLAY Male Male Senior 144 79 00:44:55 00:44:24 Claimed
159 Chris STANLEY Male Male Senior 145 80 00:44:59 00:43:52 Claimed
160 Callum CORBETT Male Male Senior 146 81 00:44:59 00:44:20 Claimed
161 Alice DARKE Female Female Senior 15 9 00:45:00 00:44:33 Claimed
162 Martyn CARRUTHERS Male Forest of Dean AC Male V50 147 17 00:45:03 00:44:48 Claimed
163 Gavin BRIDGE Male Male V50 148 18 00:45:05 00:44:02 Claimed
164 Hugh BURTON Male Yaxley Runners Male V50 149 19 00:45:07 00:44:18 Claimed
165 Matthew SIMPSON Male Male Senior 150 82 00:45:08 00:44:43 Claimed
166 Joe BAILEY Male Male Senior 151 83 00:45:11 00:44:32 Claimed
167 Mark SMITH Male Male Senior 152 84 00:45:11 00:44:32 Claimed
168 Dean PRESTON Male Male Senior 153 85 00:45:14 00:44:47 Claimed
169 Paul FULLER Male Male V50 154 20 00:45:15 00:44:55 Claimed
170 Matt ROE Male Male Senior 155 86 00:45:16 00:44:29 Claimed
171 Alison WATERS Female Ashford & District RRC Female V40 16 5 00:45:17 00:44:06 Claimed
172 Matt WHEELER Male Male V40 156 41 00:45:20 00:44:19 Claimed
173 Leanne BYARD Female Hinckley Running Club Female Senior 17 10 00:45:23 00:44:45 Claimed
174 Gary WOOLF Male Male Senior 157 87 00:45:28 00:45:16 Claimed
175 Susanna GHISU Female Female V40 18 6 00:45:34 00:45:08 Claimed
176 Stephen MILLER Male Male V40 158 42 00:45:36 00:45:24 Claimed
177 Peter HANWELL Male Male Senior 159 88 00:45:37 00:44:15 Claimed
178 Jamie SCOTT Male Male V40 160 43 00:45:39 00:45:12 Claimed
179 Neil WILLS Male Daventry Road Runners Male Senior 161 89 00:45:45 00:45:00 Claimed
180 Jordan EVANS Male Male Senior 162 90 00:45:46 00:44:10 Claimed
181 Chris COATES Male Fordy Runs Running Club Male V40 163 44 00:45:51 00:45:33 Claimed
182 Anthony DUTTON Male Knowle & Dorridge Running Club Male V40 164 45 00:45:51 00:45:36 Claimed
183 John BAXTER Male Male V50 165 21 00:45:55 00:45:36 Claimed
184 Andrew WARRINER Male Male V40 166 46 00:45:57 00:45:40 Claimed
185 Chris MEARS Male Male Senior 167 91 00:46:01 00:45:30 Claim
186 Richard ROBERTS Male Hazlemere runners Male V40 168 47 00:46:02 00:45:47 Claimed
187 William SMITH Male Male V40 169 48 00:46:03 00:44:00 Claimed
188 Lloyd SUSSEX Male Black pear joggers Male V50 170 22 00:46:05 00:45:10 Claimed
189 Jenny CRITCHLEY Female Bicester AC FU18 19 1 00:46:06 00:46:01 Claimed
190 Heather-Leigh DAVIES Female Female Senior 20 11 00:46:07 00:45:47 Claimed
191 Steve MARTIN Male Marshall Milton Keynes AC Male Senior 171 92 00:46:08 00:45:53 Claimed
192 Joel BEAUMONT Male Male V40 172 49 00:46:09 00:45:41 Claimed
193 Jon BOWES Male Male V40 173 50 00:46:13 00:44:30 Claimed
194 Richard ALLEN Male trent park running club Male V40 174 51 00:46:14 00:45:10 Claimed
195 Lloyd BARTON Male Knowle & Dorridge Male V50 175 23 00:46:15 00:45:53 Claimed
196 Elliot ARMITAGE Male Redway Runners Male Senior 176 93 00:46:17 00:45:55 Claim
197 Ash SMITH Male Male Senior 177 94 00:46:19 00:45:44 Claimed
198 Alistair BOATH Male Male Senior 178 95 00:46:22 00:45:51 Claimed
199 Henry BOOTH Male Male Senior 179 96 00:46:23 00:45:19 Claimed
200 Steven BENNETT Male Male V50 180 24 00:46:31 00:46:00 Claimed
201 Amy Female Female Senior 21 12 00:46:31 00:45:51 Claim
202 Andrew GACHES Male Male V40 181 52 00:46:33 00:45:06 Claimed
203 Alex GRIFFITHS Male Male Senior 182 97 00:46:34 00:45:30 Claimed
204 David COATES Male Cherwell Runners Male V70 183 1 00:46:35 00:46:19 Claimed
205 Chris SHARMAN Male Male V40 184 53 00:46:38 00:45:59 Claimed
206 Andrew MARTIN Male Male V50 185 25 00:46:44 00:45:42 Claimed
207 Jordan WYNN Male Male Senior 186 98 00:46:44 00:46:14 Claimed
208 Louise ANDREWS Female Kenilworth Runners Female V40 22 7 00:46:45 00:46:18 Claimed
209 John BENNETT Male Male V50 187 26 00:46:47 00:45:31 Claimed
210 Jonathan WARD Male Male Senior 188 99 00:46:47 00:45:31 Claimed
211 David RANDOME Male Male Senior 189 100 00:46:48 00:44:17 Claimed
212 Dan KENEALY Male Silson A/C Male Senior 190 101 00:46:48 00:45:17 Claimed
213 James HUFF Male Male Senior 191 102 00:46:49 00:46:27 Claimed
214 Steve GROSE Male Male V40 192 54 00:46:49 00:46:27 Claimed
215 Ben BAILEY Male SLEAFORD STRIDERS AC MU18 193 6 00:46:50 00:46:06 Claimed
216 Luke MORETON Male Male Senior 194 103 00:46:51 00:45:54 Claimed
217 Graeme BAGULEY Male Mansfield Harriers Male V40 195 55 00:47:02 00:46:30 Claimed
218 Richard BEVAN Male Male V50 196 27 00:47:02 00:46:15 Claimed
219 Carl SEAGER Male Male V40 197 56 00:47:02 00:46:16 Claimed
220 Chris SHATFORD Male Male V40 198 57 00:47:05 00:46:32 Claimed
221 Ben RODRIGUES Male Male Senior 199 104 00:47:05 00:46:49 Claimed
222 Livia PALOMO VIDAL Female Female Senior 23 13 00:47:06 00:46:23 Claimed
223 Shaun LEDINGTON Male Male V40 200 58 00:47:07 00:46:18 Claimed
224 Sam NORMAN Male Male Senior 201 105 00:47:07 00:46:18 Claimed
225 Anthony TATTUM Male Kings Heath Running Club Male V40 202 59 00:47:09 00:46:46 Claimed
226 Steve BLOMLEY Male Wootton Road Runners Male V50 203 28 00:47:10 00:46:02 Claimed
227 Hannah SLADE Female Female Senior 24 14 00:47:11 00:46:55 Claimed
228 Harry HAMMOND Male MK Distance Project Male Senior 204 106 00:47:12 00:46:56 Claimed
229 Katherine RUTHERFORD Female Female Senior 25 15 00:47:20 00:46:11 Claimed
230 Sam PATCH Male Male Senior 205 107 00:47:23 00:46:57 Claimed
231 Jason KALLEND Male Male Senior 206 108 00:47:26 00:46:49 Claimed
232 Rachel ARMSTRONG Female Kenilworth Runners Female Senior 26 16 00:47:27 00:46:59 Claimed
233 Stuart OGIER Male Male V40 207 60 00:47:27 00:46:09 Claimed
234 John STRYCZEK Male Male V60 208 5 00:47:31 00:46:51 Claimed
235 Robert HARRISON Male Male V50 209 29 00:47:32 00:47:03 Claimed
236 William RUDDOCK Male SLEAFORD STRIDERS AC MU18 210 7 00:47:34 00:46:13 Claimed
237 Tim DARKE Male Male V60 211 6 00:47:35 00:47:07 Claimed
238 Edward BAILEY Male Male V40 212 61 00:47:37 00:47:24 Claimed
239 Martin SCALES Male Stevenage striders Male Senior 213 109 00:47:40 00:46:35 Claimed
240 Joshua KING Male MU18 214 8 00:47:42 00:46:30 Claimed
241 Danny KING Male MU18 215 9 00:47:43 00:46:30 Claimed
242 Tom ELLIOTT Male Male V50 216 30 00:47:43 00:46:22 Claimed
243 James SHOOBERT Male Male Senior 217 110 00:47:44 00:47:27 Claimed
244 Juan Carlos AUGUSTO Male Male V50 218 31 00:47:45 00:47:18 Claimed
245 Catherine WHITEHOUSE Female Female Senior 27 17 00:47:47 00:46:46 Claimed
246 Ben ROE Male Male Senior 219 111 00:47:48 00:47:00 Claimed
247 Martin SELVESTER Male Male V50 220 32 00:47:49 00:46:48 Claimed
248 Julia TOTTON Female Female V40 28 8 00:47:51 00:47:26 Claim
249 Oliver DAVIES Male Bedford & County AC Male Senior 221 112 00:47:51 00:46:00 Claimed
250 Nick FURLOW Male Covid Run club Male Senior 222 113 00:47:52 00:45:41 Claimed
251 Oliver HEARD Male Male Senior 223 114 00:47:57 00:46:36 Claimed
252 Darren MATSCHULL Male Male V50 224 33 00:48:01 00:47:35 Claimed
253 Stuart BATY Male Grantham Running Club Male V50 225 34 00:48:03 00:47:13 Claimed
254 Gary BACON Male Desborough & Rothwell Running Club Male V40 226 62 00:48:03 00:46:30 Claimed
255 Ryan DURCAN Male Male Senior 227 115 00:48:05 00:47:30 Claimed
256 Daniel TOURNAY Male Male V40 228 63 00:48:08 00:46:42 Claimed
257 Mike KIDD Male Harwell Harriers Male Senior 229 116 00:48:09 00:46:55 Claimed
258 Ben LOURENCE Male Male Senior 230 117 00:48:09 00:46:57 Claimed
259 Tom NEARY Male Male Senior 231 118 00:48:09 00:47:22 Claimed
260 Nicholas STEWARD Male Male V40 232 64 00:48:10 00:47:23 Claimed
261 Kent HARRISON Male Male V40 233 65 00:48:11 00:45:56 Claimed
262 Caroline COWARD Female Female V50 29 3 00:48:13 00:47:10 Claimed
263 Michelle ASHMORE Female Female Senior 30 18 00:48:16 00:47:55 Claimed
264 Madeleine GARDNER Female Female Senior 31 19 00:48:18 00:47:51 Claimed
265 Simon NICOL Male Buckingham and Stowe Running Club Male V40 234 66 00:48:19 00:46:53 Claimed
266 Michal BOLECHOWSKI Male Male Senior 235 119 00:48:24 00:47:46 Claimed
267 Matt PUTTICK Male Male Senior 236 120 00:48:24 00:47:05 Claimed
268 Alan BEE Male Lonely Goat RC Male V50 237 35 00:48:25 00:47:48 Claimed
269 Rose ASHTON Female Cherwell Runners & Joggers Female V40 32 9 00:48:28 00:48:02 Claimed
270 Matthew KAY Male Male V40 238 67 00:48:29 00:46:08 Claimed
271 Daniel MEADE Male Male Senior 239 121 00:48:31 00:47:26 Claimed
272 Charlie HURD Female Female V40 33 10 00:48:33 00:47:29 Claimed
273 R WELCH Male Male V50 240 36 00:48:39 00:46:59 Claimed
274 Katie HIRST Female Female Senior 34 20 00:48:41 00:46:59 Claimed
275 Matthew GACHES Male MU18 241 10 00:48:45 00:47:18 Claimed
276 Amanda BAILEY Female Female V50 35 4 00:48:46 00:48:27 Claimed
277 Christopher TONGE Male Male V40 242 68 00:48:49 00:48:21 Claimed
278 Roger MACRAE Male Male V50 243 37 00:48:50 00:45:02 Claim
279 Justin TOMLINSON Male Male V40 244 69 00:48:52 00:48:32 Claimed
280 Chris GIBBS Male Male V50 245 38 00:48:55 00:47:36 Claimed
281 Lee DRUCE Male Male V40 246 70 00:48:57 00:47:24 Claimed
282 Bryan GREGORY Male Male V40 247 71 00:48:59 00:47:57 Claimed
283 Matthew BESWICK Male Male Senior 248 122 00:49:00 00:46:41 Claimed
284 James MCGRENERY Male Male Senior 249 123 00:49:03 00:47:02 Claimed
285 Alex STANTON Male Male Senior 250 124 00:49:05 00:48:36 Claimed
286 Chris JEAL Male Rugby & Northampton AC Male V50 251 39 00:49:05 00:45:01 Claimed
287 Jon FREUND Male Male Senior 252 125 00:49:07 00:46:30 Claimed
288 Mike COCKS Male Male V50 253 40 00:49:10 00:48:06 Claimed
289 David BESWICK Male Male V50 254 41 00:49:13 00:46:56 Claimed
290 Stuart CUZNER Male Stevenage striders Male Senior 255 126 00:49:20 00:48:17 Claimed
291 Sam SMITH Male Male Senior 256 127 00:49:20 00:48:15 Claim
292 Carl BRADSHAW Male Sandhurst Joggers Male V50 257 42 00:49:22 00:48:52 Claimed
293 Daniel WALKER Male Male V40 258 72 00:49:23 00:47:34 Claimed
294 Mathew CURLEY Male Male V40 259 73 00:49:27 00:48:48 Claimed
295 Matthew JEFFERY Male Male Senior 260 128 00:49:28 00:47:23 Claimed
296 Kenny LONGDON Male Male Senior 261 129 00:49:30 00:49:01 Claimed
297 Kris WADLEY Male Male V40 262 74 00:49:33 00:48:31 Claimed
298 Ben TROTMAN Male Male Senior 263 130 00:49:35 00:48:24 Claimed
299 Jodie FOGLIA Female Female Senior 36 21 00:49:35 00:49:15 Claimed
300 John HUNTER Male Male Senior 264 131 00:49:37 00:47:16 Claimed
301 Eleanor POWLES Female Female Senior 37 22 00:49:38 00:49:15 Claimed
302 Simon POWLES Male Male V50 265 43 00:49:38 00:49:12 Claimed
303 Simon DEYKIN Male Male Senior 266 132 00:49:41 00:48:30 Claimed
304 Alejandro AMEZQUITA Male Male V50 267 44 00:49:42 00:49:19 Claimed
305 Tony HILTON Male Male Senior 268 133 00:49:44 00:48:49 Claimed
306 Mark MULLANEY Male Male V60 269 7 00:49:46 00:48:08 Claimed
307 James TAYLOR Male Male Senior 270 134 00:49:47 00:48:53 Claimed
308 Rick DOBBS Male Grantham Running Club Male V40 271 75 00:49:49 00:46:48 Claimed
309 Philip WARR Male Male Senior 272 135 00:49:50 00:49:04 Claimed
310 Dave JEWELL Male Male V50 273 45 00:49:53 00:48:10 Claimed
311 David MORGAN Male Abingdon AC Male V40 274 76 00:49:53 00:48:55 Claimed
312 Neil YEWMAN Male Clowne Road Runners Male V40 275 77 00:49:54 00:48:24 Claimed
313 Joshua LAWRENSON Male Sutton runners Male Senior 276 136 00:49:54 00:48:18 Claimed
314 Richard COLTON Male Male V40 277 78 00:49:55 00:48:06 Claimed
315 Charlie VAUGHAN Male MU18 278 11 00:49:57 00:48:09 Claimed
316 Mark WESTON Male Male V40 279 79 00:50:00 00:48:29 Claimed
317 Rob AUSTIN Male Male Senior 280 137 00:50:01 00:46:56 Claimed
318 Neil STEVENS Male Male V50 281 46 00:50:03 00:49:07 Claimed
319 Ben LAMBOURNE Male Male Senior 282 138 00:50:04 00:49:11 Claimed
320 Phil BRADSHAW Male Male V50 283 47 00:50:04 00:49:12 Claimed
321 Paul WELLS Male Male V50 284 48 00:50:04 00:48:35 Claimed
322 Noah CANNON Male MU18 285 12 00:50:06 00:49:05 Claimed
323 Ruth DUNKIN Female Female V40 38 11 00:50:06 00:48:43 Claimed
324 Clive PURBROOK Male Newmarket Joggers Male V60 286 8 00:50:09 00:49:48 Claimed
325 Jeff SHAW Male Male V50 287 49 00:50:09 00:48:47 Claimed
326 Chris PUTT Male Male Senior 288 139 00:50:11 00:48:14 Claimed
327 Nirinder PURAWAL Male Sneyd Striders Male V40 289 80 00:50:16 00:47:03 Claimed
328 Julian ROBBINS Male Male V40 290 81 00:50:22 00:48:06 Claimed
329 Vincent CHICK Male Male Senior 291 140 00:50:23 00:48:57 Claimed
330 Peter HUMPHRIES Male Male V40 292 82 00:50:25 00:48:59 Claimed
331 Stewart JEEVES Male Male Senior 293 141 00:50:34 00:47:21 Claimed
332 Jemma MORRISON Female Female Senior 39 23 00:50:41 00:48:54 Claimed
333 Jamie GILBERT Male Male Senior 294 142 00:50:44 00:49:33 Claimed
334 Ellis JAMES Female Female Senior 40 24 00:50:44 00:49:33 Claimed
335 Alison ORRELL Female Brj Run and Tri Female V50 41 5 00:50:45 00:49:26 Claimed
336 Geoff PERRIN Male Male Senior 295 143 00:50:49 00:48:41 Claimed
337 Esme LONG Female Female Senior 42 25 00:50:49 00:49:36 Claimed
338 Sharon EVANS Female Female V40 43 12 00:50:57 00:49:19 Claimed
339 Victoria ARMER Female Female V40 44 13 00:50:58 00:43:57 Claimed
340 David WATKINS Male Male Senior 296 144 00:51:07 00:49:28 Claimed
341 Abigail GOCH Female Female Senior 45 26 00:51:08 00:49:55 Claimed
342 Mark MILNE Male Male Senior 297 145 00:51:09 00:49:12 Claimed
343 Helen KITCHIN Female Female Senior 46 27 00:51:12 00:49:40 Claimed
344 Dale EVANS Male Male V50 298 50 00:51:14 00:49:09 Claimed
345 Dave SMITH Male Male Senior 299 146 00:51:14 00:49:24 Claimed
346 Mark WATSON Male Highgate Harriers Male V40 300 83 00:51:15 00:50:28 Claimed
347 Romulo CALHEIROS Male Male V40 301 84 00:51:16 00:50:07 Claimed
348 Joe WRIGHT-MULLANEY Male Long Eaton Running Club Male Senior 302 147 00:51:19 00:48:51 Claimed
349 Molly GRAY Female Female Senior 47 28 00:51:21 00:50:06 Claimed
350 Rebecca NICHOLAS Female Female Senior 48 29 00:51:21 00:49:53 Claimed
351 James GOSNOLD Male Male V40 303 85 00:51:22 00:48:38 Claimed
352 Danny BARNES Male Male Senior 304 148 00:51:24 00:50:54 Claimed
353 Nigel WIGGINS Male Dacorum & Tring AC Male V50 305 51 00:51:25 00:49:52 Claimed
354 Liam MCLEAN Male Male Senior 306 149 00:51:28 00:49:05 Claimed
355 Carlos RAYO Male Male Senior 307 150 00:51:29 00:49:53 Claimed
356 Edward BINGHAM Male TFN Tri Club Male V40 308 86 00:51:30 00:51:07 Claimed
357 Amy GARRETT Female Female Senior 49 30 00:51:31 00:49:49 Claimed
358 Daniel KNIGHT Male Male V40 309 87 00:51:31 00:49:31 Claimed
359 Jeremy NICHOLLS Male Male V40 310 88 00:51:32 00:51:05 Claimed
360 Joanne RICHARDS Female Female Senior 50 31 00:51:33 00:49:05 Claimed
361 Charlotte RAINE Female Malvern Joggers Female Senior 51 32 00:51:33 00:48:49 Claimed
362 Stephen SUMMERFIELD Male Male V50 311 52 00:51:36 00:51:01 Claimed
363 Steve MANSER Male Male V50 312 53 00:51:38 00:49:29 Claimed
364 Lewis BARNES Male Male Senior 313 151 00:51:42 00:48:27 Claimed
365 Sergi GONZALEZ Male Spa Striders Male Senior 314 152 00:51:43 00:48:13 Claimed
366 Garry FLUDE Male Coventry Godiva harriers Male V50 315 54 00:51:44 00:50:59 Claimed
367 Emma HANDLEY Female Sphinx AC Female Senior 52 33 00:51:45 00:49:36 Claimed
368 Neil WILLIAMS Male Male V40 316 89 00:51:51 00:49:31 Claimed
369 Zach NICHOLLS Male MU18 317 13 00:51:54 00:51:30 Claimed
370 Ryan WEARING Male Male Senior 318 153 00:51:56 00:50:14 Claimed
371 Rhys HOPKINS Male Male Senior 319 154 00:51:59 00:48:22 Claimed
372 Darron HANDLEY Male Male V50 320 55 00:52:00 00:49:52 Claimed
373 James PEERLESS Male Male Senior 321 155 00:52:10 00:44:58 Claimed
374 Craig HAMMOND Male Male V40 322 90 00:52:11 00:51:04 Claimed
375 Susie HAY Female Hereford Couriers Female V40 53 14 00:52:11 00:51:05 Claimed
376 Clive HILL Male Male V50 323 56 00:52:15 00:51:40 Claimed
377 Andrew TROMANS Male Male V40 324 91 00:52:15 00:51:14 Claimed
378 Matthew DIMMOCK Male Male Senior 325 156 00:52:18 00:49:14 Claimed
379 Martin WELCH Male Male Senior 326 157 00:52:18 00:50:30 Claimed
380 Anna EVANS Female Female Senior 54 34 00:52:19 00:50:59 Claimed
381 Laura CHECKLEY Female Female Senior 55 35 00:52:19 00:51:04 Claimed
382 Lauren KEELER Female GreenlightPT Female Senior 56 36 00:52:19 00:51:13 Claimed
383 Stephen TYACK Male Bledington Bantams Male V50 327 57 00:52:22 00:50:49 Claimed
384 Trevor LAW Male Male V50 328 58 00:52:22 00:51:14 Claimed
385 Jeff HERBERT Male Male V60 329 9 00:52:26 00:50:14 Claimed
386 Andrew FREEMAN Male Male V40 330 92 00:52:28 00:50:48 Claimed
387 David OPPONG Male Defence Sports and Recreation Association Male Senior 331 158 00:52:29 00:52:22 Claimed
388 Rhodri PHILLIPS Male Male V40 332 93 00:52:33 00:51:03 Claimed
389 Conor BOYD Male Male Senior 333 159 00:52:34 00:49:42 Claimed
390 Robert SIMPSON Male Male V40 334 94 00:52:36 00:50:08 Claimed
391 Ian CARRINGTON Male Male Senior 335 160 00:52:36 00:49:23 Claimed
392 Richard DOBSON Male Blackwater Valley Runners Male Senior 336 161 00:52:36 00:51:01 Claimed
393 Martin GREEN Male Male V40 337 95 00:52:36 00:50:13 Claimed
394 Trevor VALENTINE Male Male V40 338 96 00:52:39 00:51:43 Claimed
395 Ian LORD Male Male V50 339 59 00:52:40 00:51:01 Claimed
396 David ALEXANDER Male Male V50 340 60 00:52:43 00:51:32 Claimed
397 Luca PETRILLO Male Male Senior 341 162 00:52:47 00:52:18 Claimed
398 Teddy WILLIAMS Male Male Senior 342 163 00:52:48 00:50:25 Claimed
399 Ray LACK Male Harborough AC Male V70 343 2 00:52:48 00:51:57 Claimed
400 Emily HOWETT Female Female Senior 57 37 00:52:49 00:52:18 Claimed
401 Mark CHEETHAM Male Male V50 344 61 00:52:49 00:50:27 Claimed
402 Heather BENN Female Female Senior 58 38 00:52:50 00:51:00 Claimed
403 Will BOWDEN-BENN Male Headington HRR Male Senior 345 164 00:52:50 00:51:00 Claimed
404 Matteo THORNTON Male Male Senior 346 165 00:52:53 00:49:15 Claimed
405 Steven HENSHAW Male Male Senior 347 166 00:52:54 00:49:40 Claimed
406 Charlie CANDY Male Male Senior 348 167 00:52:54 00:49:45 Claimed
407 Alison HALCROW Female Female V40 59 15 00:52:56 00:50:57 Claimed
408 Carol MULLARD Female Female V50 60 6 00:53:01 00:52:02 Claimed
409 Marc WILSON Male Male V40 349 97 00:53:02 00:52:47 Claimed
410 Ben LONSDALE Male Male Senior 350 168 00:53:03 00:52:33 Claimed
411 Adam COOPER Male Cofton Park Runners Male Senior 351 169 00:53:04 00:49:33 Claim
412 Alex BEST Male Male Senior 352 170 00:53:04 00:48:20 Claimed
413 Jennifer CULLEN Female Female Senior 61 39 00:53:06 00:51:29 Claimed
414 James PRICE Male Male Senior 353 171 00:53:08 00:50:34 Claimed
415 Mark Shepley SHEPLEY Male Abingdon AC Male V50 354 62 00:53:12 00:51:15 Claimed
416 Gareth BURDON Male Male Senior 355 172 00:53:13 00:51:00 Claimed
417 Robert BUTCHER Male Slinn Allstars Male V50 356 63 00:53:14 00:50:59 Claimed
418 Glenn MALLEN Male Male V40 357 98 00:53:15 00:49:30 Claimed
419 Harry MONK Non Binary NBS 1 1 00:53:16 00:51:31 Claimed
420 Emma BARKER Female Rugby and Northampton Female Senior 62 40 00:53:18 00:50:59 Claimed
421 Steve PARRY Male Male V50 358 64 00:53:20 00:49:56 Claimed
422 Darren FERGUSON Male Male V40 359 99 00:53:29 00:51:40 Claimed
423 John BICKELL Male Male Senior 360 173 00:53:30 00:50:27 Claimed
424 Paul GREEN Male Male V40 361 100 00:53:31 00:50:28 Claimed
425 Michael BOYD Male Male Senior 362 174 00:53:34 00:51:06 Claimed
426 Gareth BELCHER Male Male Senior 363 175 00:53:34 00:50:23 Claimed
427 Steve GRAY Male Male V50 364 65 00:53:35 00:50:58 Claimed
428 Dale BOZWARD Male Male Senior 365 176 00:53:36 00:53:24 Claimed
429 Daniel BAKER Male Male Senior 366 177 00:53:38 00:51:59 Claim
430 Adam HIELDS Male Male Senior 367 178 00:53:39 00:50:35 Claimed
431 Isabelle EBREY Female Silson Male V40 63 1 00:53:39 00:51:23 Claim
432 Jon CLARKE Male Male V40 368 101 00:53:40 00:50:21 Claimed
433 Sarah KAYE Female Female V40 64 16 00:53:40 00:51:23 Claimed
434 Paul ALEXANDER Male Male V50 369 66 00:53:41 00:50:12 Claimed
435 Neil COLLINS Male Male V50 370 67 00:53:42 00:51:39 Claim
436 Stuart COOK Male Male V50 371 68 00:53:44 00:51:38 Claimed
437 Andy WOODWARD Male Male V40 372 102 00:53:47 00:52:21 Claimed
438 Chris FILBEY Male Male Senior 373 179 00:53:51 00:50:58 Claimed
439 Nicola DUTTON Female Hinckley Running Club Female V40 65 17 00:53:52 00:52:43 Claimed
440 Lauren GARFIELD Female Female Senior 66 41 00:53:54 00:50:58 Claimed
441 Iain GARFIELD Male Male V40 374 103 00:53:54 00:50:58 Claimed
442 Paul SQUIRES Male Male V50 375 69 00:53:54 00:51:57 Claimed
443 Daniel POPPY Male Male V50 376 70 00:53:56 00:50:59 Claimed
444 Kim FORSYTH Female Thame Runners Female V40 67 18 00:54:07 00:52:01 Claimed
445 Ollie MILLINGTON Male Male Senior 377 180 00:54:09 00:52:18 Claimed
446 Phil WILSON Male Male Senior 378 181 00:54:10 00:52:22 Claimed
447 Sarah BLACKSHAW Female Essington Harriers Female V40 68 19 00:54:11 00:52:25 Claimed
448 James COOK Male Male Senior 379 182 00:54:13 00:53:27 Claimed
449 Gary CEATON Male Male V50 380 71 00:54:13 00:52:44 Claimed
450 Paul BROWN Male Crawley Run Crew Male V50 381 72 00:54:16 00:52:46 Claimed
451 Peter THOMAS Male Male V40 382 104 00:54:17 00:50:53 Claimed
452 Darren SMITH Male Male Senior 383 183 00:54:18 00:51:42 Claimed
453 Sean HARRIS Male Male V40 384 105 00:54:19 00:50:58 Claimed
454 Angela DONNELLY Female Female V60 69 1 00:54:20 00:52:15 Claimed
455 Tibor CSAPLAR Male Male Senior 385 184 00:54:21 00:50:38 Claimed
456 Nicolette HAYERS Female Female V40 70 20 00:54:22 00:51:45 Claimed
457 Steve ROBINSON Male SLEAFORD STRIDERS AC Male V40 386 106 00:54:22 00:53:36 Claimed
458 Alex POPE Male Male Senior 387 185 00:54:24 00:53:33 Claimed
459 Jason BISHOP Male Desborough and Rothwell Running Club Male V40 388 107 00:54:26 00:47:47 Claimed
460 Paul EASTON Male Male V40 389 108 00:54:26 00:53:35 Claimed
461 Chantal MENDES Female Redway Runners Female Senior 71 42 00:54:27 00:52:27 Claim
462 Radoslaw RIPPEL Male Male Senior 390 186 00:54:28 00:51:17 Claimed
463 Russ STRAND Male Male Senior 391 187 00:54:28 00:53:38 Claimed
464 Anthony MOTTURE Male Athlon Male V40 392 109 00:54:29 00:51:03 Claim
465 Derya ERTUGRUL Male Male V40 393 110 00:54:29 00:52:06 Claimed
466 John STRAHAN Male Male V40 394 111 00:54:30 00:53:10 Claimed
467 Dave JUDSON Male Stubbington Green Runners Male V40 395 112 00:54:30 00:51:59 Claimed
468 Matthew CHURCH Male Male Senior 396 188 00:54:31 00:50:37 Claimed
469 Lucie WAGSTAFF Female Female V40 72 21 00:54:31 00:51:50 Claimed
470 Mark FERRARA Male Male V40 397 113 00:54:31 00:52:35 Claimed
471 Chris BROWN Male Male V60 398 10 00:54:31 00:51:01 Claimed
472 Fiona MOORE Female Female V40 73 22 00:54:32 00:52:41 Claimed
473 Joe BARRAS Male Male Senior 399 189 00:54:33 00:51:23 Claimed
474 Chris ROBINSON Male Fordy Runs Running Club Male V60 400 11 00:54:33 00:52:46 Claimed
475 Keyan SHAFIEE Male MU18 401 14 00:54:33 00:52:07 Claimed
476 Tracy EDWARDS Female Kenilworth Female V40 74 23 00:54:35 00:49:50 Claimed
477 Stuart KINGSLEY Male GoodGym Male V50 402 73 00:54:36 00:51:00 Claimed
478 Daniel RACLAWSKI Male Male Senior 403 190 00:54:38 00:51:53 Claimed
479 Daniel BARTLETT Male Male Senior 404 191 00:54:41 00:52:06 Claimed
480 Martin BUNNING Male Male Senior 405 192 00:54:41 00:52:23 Claimed
481 Arno GORTER Male Male Senior 406 193 00:54:44 00:51:24 Claimed
482 Lukasz DRUTEL Male Male V40 407 114 00:54:45 00:51:07 Claimed
483 Andrew WATT Male Redway Runners Male Senior 408 194 00:54:46 00:51:31 Claimed
484 Bev CARTLIDGE Female Maidenhead Athletic Club Female Senior 75 43 00:54:49 00:52:20 Claimed
485 Mike BEACH Female Female V40 76 24 00:54:50 00:51:50 Claimed
486 Tom BRAND Male BRJ Run & Tri Male V50 409 74 00:54:51 00:53:17 Claimed
487 Paul WARREN Male Male V50 410 75 00:54:54 00:51:07 Claimed
488 Kimberley HADLEY Female Female Senior 77 44 00:54:54 00:52:04 Claimed
489 Chris SMITH Male Male Senior 411 195 00:54:55 00:50:57 Claim
490 Samuel MURTAGH Male Male Senior 412 196 00:54:55 00:52:49 Claimed
491 Maximillian CHRISTELOW Male Male Senior 413 197 00:54:56 00:52:50 Claimed
492 Jayne COOPER Female Brackley and district Female V50 78 7 00:55:00 00:53:02 Claimed
493 Sue TORRANCE Female Brackley & District RC Female V50 79 8 00:55:01 00:53:02 Claimed
494 Denise BESSANT Female Pershore Plum Plodders Female V50 80 9 00:55:01 00:52:46 Claimed
495 Sandra JOHNSON Female Female V40 81 25 00:55:02 00:52:43 Claimed
496 Steve DOYLE Male Male Senior 414 198 00:55:03 00:50:57 Claimed
497 Hans MEGSON Male Longstanton and Northstowe Limpers Male V40 415 115 00:55:07 00:52:22 Claimed
498 Harry FRY Male Male Senior 416 199 00:55:08 00:53:15 Claimed
499 Charlotte BACON Female Desborough & Rothwell Running Club Female V40 82 26 00:55:09 00:52:29 Claimed
500 Samuel BULL Male Male Senior 417 200 00:55:09 00:52:29 Claimed
501 Brian RITCHIE Male Male V50 418 76 00:55:10 00:51:25 Claim
502 Abby MARSHALL Female FU18 83 2 00:55:11 00:52:44 Claimed
503 Marc ENGLAND Male Male V40 419 116 00:55:15 00:50:49 Claimed
504 Anthony PHILLIPS-LOXTON Male Male Senior 420 201 00:55:17 00:52:18 Claimed
505 Shane WELCH Male Tough Running Male V40 421 117 00:55:20 00:53:57 Claimed
506 Steve GLASS Male Male Senior 422 202 00:55:21 00:52:56 Claimed
507 Steven VANN Male Male Senior 423 203 00:55:21 00:51:09 Claimed
508 Kayleigh ROBINSON Female Female Senior 84 45 00:55:21 00:53:12 Claimed
509 Andrew GODMAN Male Male V50 424 77 00:55:24 00:53:05 Claimed
510 Alicja GRUBER Female Female V40 85 27 00:55:26 00:53:08 Claimed
511 Mitchell ENRIGHT Male Male Senior 425 204 00:55:26 00:51:30 Claimed
512 Rob GRADY Male Male Senior 426 205 00:55:28 00:52:45 Claimed
513 Abbi BOTTING Female Female V40 86 28 00:55:31 00:54:31 Claimed
514 Karen RATCLIFFE Female Knowle and Dorridge running club Female V60 87 2 00:55:32 00:53:02 Claimed
515 Paul GOLDWIN Male Male V50 427 78 00:55:34 00:53:40 Claimed
516 Scott ANDERSON Male Male Senior 428 206 00:55:34 00:52:20 Claimed
517 Ewan ADDIE Male Male V40 429 118 00:55:34 00:47:23 Claimed
518 Owen COX Male Male Senior 430 207 00:55:37 00:51:39 Claimed
519 Mark FERNANDO Male Male V40 431 119 00:55:39 00:53:35 Claimed
520 Robert PRESTON Male Male V50 432 79 00:55:39 00:53:17 Claimed
521 Neil ROBERTS Male Male V50 433 80 00:55:40 00:52:55 Claimed
522 Beata CISOVSKA Female Female V40 88 29 00:55:40 00:54:17 Claimed
523 Dawid HANC Male Be Active Trucker Male Senior 434 208 00:55:41 00:52:19 Claimed
524 Brendon SABIN Male Male V40 435 120 00:55:42 00:52:12 Claimed
525 James GIBBINS Male Male Senior 436 209 00:55:42 00:52:12 Claimed
526 Seb ELLSON Male Male Senior 437 210 00:55:43 00:52:21 Claimed
527 Kirsty SMITH Female Rhondda valley runners Female Senior 89 46 00:55:47 00:52:59 Claimed
528 Andrew PARKER Male Male V60 438 12 00:55:47 00:53:11 Claimed
529 Mark ALLEN Male Male V50 439 81 00:55:47 00:53:10 Claimed
530 Clark DAVIDSON Male Male Senior 440 211 00:55:51 00:51:00 Claimed
531 Liam GOOD Male Male Senior 441 212 00:55:51 00:51:00 Claimed
532 Sam RINTS Male Male Senior 442 213 00:55:51 00:53:21 Claimed
533 Steven MEDLER Male Male V40 443 121 00:55:52 00:53:09 Claimed
534 Helen LAWSON Female Female Senior 90 47 00:55:54 00:53:48 Claimed
535 Simon HARDIE Male Male Senior 444 214 00:55:55 00:54:44 Claimed
536 Stephan VAN DER BURG Male Male Senior 445 215 00:55:56 00:52:36 Claimed
537 Geoff RUNNALLS Male Buckingham and Stowe Running Club Male V40 446 122 00:56:00 00:53:03 Claimed
538 Matt SMITH Male Male Senior 447 216 00:56:03 00:51:05 Claimed
539 Christopher HAYWARD Male Male Senior 448 217 00:56:04 00:52:14 Claimed
540 Ilana MARISMARI Female Female Senior 91 48 00:56:04 00:52:14 Claimed
541 Ryan PATON Male Brackley & District Running Club Male Senior 449 218 00:56:06 00:54:06 Claimed
542 Connor FARREN Male Male Senior 450 219 00:56:09 00:54:30 Claimed
543 Caroline PARKINSON Female Northbrook AC Female Senior 92 49 00:56:10 00:53:05 Claimed
544 Robin COLLINS Female headington road runners Female V50 93 10 00:56:11 00:54:07 Claimed
545 Ben JONES Male Nantwich Running Club Male Senior 451 220 00:56:12 00:54:27 Claim
546 Simon CROOK Male Male Senior 452 221 00:56:12 00:53:17 Claimed
547 Ian BUNDEY Male Lonely Goat RC Male V50 453 82 00:56:14 00:54:25 Claimed
548 Phil SUTHERLAND Male Male Senior 454 222 00:56:16 00:52:55 Claimed
549 Ian RUDDOCK Male Male V40 455 123 00:56:16 00:53:17 Claimed
550 Christopher MAY Male Male V40 456 124 00:56:17 00:53:02 Claimed
551 Craig CULLIMORE Male Male V40 457 125 00:56:18 00:52:21 Claimed
552 Adam MACKIE Male Male Senior 458 223 00:56:18 00:53:39 Claimed
553 Adam COLE Male Male V40 459 126 00:56:19 00:54:05 Claimed
554 Simon TANDY Male Royal manor Portland Athletics Male V50 460 83 00:56:21 00:53:01 Claimed
555 Craig HOWARD Male Male V40 461 127 00:56:22 00:55:31 Claimed
556 Mark REEVE Male Male V40 462 128 00:56:24 00:55:11 Claim
557 Matthew REEVE Male Male Senior 463 224 00:56:24 00:55:13 Claim
558 Karl WARD Male Sneyd Striders R.C. Male Senior 464 225 00:56:25 00:53:06 Claimed
559 Tom HART Male Male Senior 465 226 00:56:26 00:48:39 Claimed
560 Emmaline SPARKES Female Bearbrook Running Club Female V40 94 30 00:56:27 00:54:30 Claimed
561 Sandra BAGULEY Female Mansfield Harriers Female V40 95 31 00:56:27 00:52:46 Claimed
562 Graham AULD Male Male Senior 466 227 00:56:27 00:52:48 Claimed
563 Michelle OXTOBY Female Kenilworth Runners Female V40 96 32 00:56:30 00:53:40 Claimed
564 James GORYLL Male Male V40 467 129 00:56:31 00:52:25 Claimed
565 Katrina RINTS Female Female V40 97 33 00:56:31 00:54:01 Claimed
566 Iain EDWARDS Male Male V40 468 130 00:56:33 00:53:00 Claimed
567 Helen JONES Female Female Senior 98 50 00:56:34 00:53:41 Claimed
568 Jamie EDWARDS Male Male Senior 469 228 00:56:34 00:54:10 Claimed
569 Samantha WATTS Female Female Senior 99 51 00:56:40 00:54:10 Claimed
570 Marion ENGLAND Female Female Senior 100 52 00:56:41 00:54:02 Claimed
571 Colin CLARK Male Male V50 470 84 00:56:41 00:51:58 Claimed
572 Paul JOWETT Male Male V50 471 85 00:56:41 00:53:35 Claimed
573 Darren BOLTON Male Male Senior 472 229 00:56:42 00:53:44 Claimed
574 Daniel SMITH Male Male Senior 473 230 00:56:45 00:50:39 Claimed
575 Gavin STEPHENSON Male Male V50 474 86 00:56:47 00:54:24 Claimed
576 Richard KAVANAGH Male Male V40 475 131 00:56:48 00:53:14 Claim
577 Adam HOLBROOK Male Male Senior 476 231 00:56:48 00:52:33 Claimed
578 Gemma MINTRAM Female Female Senior 101 53 00:56:48 00:54:47 Claimed
579 Glyn BUCKBY Male Male V50 477 87 00:56:50 00:54:19 Claimed
580 Gloria PERRIN Female Female V60 102 3 00:56:51 00:55:11 Claimed
581 Chris TOOMEY Male Male V40 478 132 00:56:54 00:55:26 Claimed
582 Amy REGLER Female Lawley running club Female Senior 103 54 00:56:57 00:53:59 Claimed
583 Mark SPARROW Male Male Senior 479 232 00:56:59 00:51:27 Claimed
584 Victoria WETHERELL Female Female V40 104 34 00:56:59 00:54:55 Claimed
585 Cait GATT Female Female Senior 105 55 00:56:59 00:54:35 Claimed
586 Mark PETERSON Male Male V50 480 88 00:57:02 00:54:32 Claimed
587 Kevin PICKESS Male Male V50 481 89 00:57:04 00:55:08 Claimed
588 Charlotte COOPER Female Female Senior 106 56 00:57:04 00:54:22 Claimed
589 Chris PERRIN Male Male V50 482 90 00:57:05 00:55:24 Claimed
590 Jennifer CLIFFORD Female Female Senior 107 57 00:57:06 00:55:11 Claimed
591 Mariusz SLOWIKOWSKI Male Male Senior 483 233 00:57:08 00:54:54 Claimed
592 Lee SMITH Male Male V40 484 133 00:57:10 00:53:31 Claimed
593 Primrose MILVAIN Female Female Senior 108 58 00:57:11 00:55:07 Claimed
594 Sonja ABHYANKAR Female Female Senior 109 59 00:57:11 00:54:02 Claimed
595 Matt POOLE Male Male V40 485 134 00:57:12 00:53:17 Claimed
596 Josephine BLEWITT Female Female V40 110 35 00:57:14 00:55:27 Claimed
597 James RATCLIFFE Male Male Senior 486 234 00:57:18 00:54:35 Claimed
598 Cliff FUNG Male Beaumont RC Male V50 487 91 00:57:18 00:53:57 Claimed
599 Sam MELLOWS Male Male Senior 488 235 00:57:19 00:54:39 Claimed
600 Mireille GAGNON Female Female V40 111 36 00:57:19 00:54:36 Claimed
601 Sam WHITING Male Male Senior 489 236 00:57:19 00:54:36 Claimed
602 Adam COX Male Male Senior 490 237 00:57:20 00:54:01 Claimed
603 Emily SHEEHAN Female Female Senior 112 60 00:57:20 00:55:07 Claimed
604 Sian LEWIS Female Female V60 113 4 00:57:22 00:53:46 Claimed
605 Sarah GOMME Female Fordy Runs Running Club Female V40 114 37 00:57:24 00:53:56 Claimed
606 Tim PENNELLS Male Male Senior 491 238 00:57:26 00:53:49 Claimed
607 Samantha LEE Female Female Senior 115 61 00:57:27 00:54:47 Claimed
608 Tom SPOONER Male Male Senior 492 239 00:57:27 00:53:57 Claimed
609 Matthew HOMER Male Dudley Kingswinford Running Club Male Senior 493 240 00:57:30 00:55:41 Claimed
610 Elliot MEWSE Male Male V40 494 135 00:57:30 00:54:57 Claimed
611 Lauren OSWALD Female Female Senior 116 62 00:57:30 00:54:22 Claimed
612 Haydn JELLISS Male MU18 495 15 00:57:32 00:54:08 Claimed
613 Nikki BURTON Female Female Senior 117 63 00:57:33 00:55:38 Claimed
614 Ed CONDON Male Male Senior 496 241 00:57:33 00:54:05 Claimed
615 Miles TAYLOR Male Banbury Harriers Athletics Club MU18 497 16 00:57:33 00:54:25 Claimed
616 Leanne MILES Female Female Senior 118 64 00:57:34 00:55:34 Claimed
617 Helen PEPPERRELL Female Redway Runners Female V50 119 11 00:57:35 00:55:16 Claimed
618 Gary TURNER Male Male V50 498 92 00:57:37 00:55:29 Claimed
619 Mary BERRINGTON Female Waddesdon Runners Female V40 120 38 00:57:38 00:55:09 Claimed
620 Wayne THOMAS Male Cofton Park Runners Male V40 499 136 00:57:38 00:54:04 Claimed
621 Tom BOWDEN-GREEN Male Male V40 500 137 00:57:39 00:53:53 Claimed
622 Simon GIRVAN Male Pershore Plum Plodders Male V40 501 138 00:57:39 00:55:25 Claimed
623 Scott HILL Male Daventry Road Runners Male Senior 502 242 00:57:40 00:50:08 Claimed
624 Annabel CACCHIOLI Female Redway Runners Female V40 121 39 00:57:40 00:56:00 Claimed
625 Stephen FLEMING Male Male V50 503 93 00:57:41 00:55:02 Claimed
626 Laura BENNETT Female Hazlemere runners Female V40 122 40 00:57:42 00:54:14 Claimed
627 Ian PEARSON Male Banbury Harriers Athletics Club Male V40 504 139 00:57:42 00:52:54 Claimed
628 Roxana SHAFIEE Female Female Senior 123 65 00:57:43 00:55:17 Claimed
629 Ben MORROW Male Male V40 505 140 00:57:44 00:55:33 Claimed
630 Mark KNIGHT Male Male Senior 506 243 00:57:44 00:55:18 Claimed
631 Michelle MORROW Female Female V40 124 41 00:57:44 00:55:34 Claimed
632 Louise HENDERSON Female Female V50 125 12 00:57:45 00:56:22 Claimed
633 Jorge GUTIERREZ Male Male Senior 507 244 00:57:46 00:56:11 Claimed
634 Jessica WILSON Female Female Senior 126 66 00:57:46 00:55:50 Claimed
635 Christopher GIBBS Male Dacorum & Tring AC Male V50 508 94 00:57:46 00:54:01 Claimed
636 Fabien DENNIS Male Male Senior 509 245 00:57:47 00:55:50 Claimed
637 Annie BEALE Female Female Senior 127 67 00:57:48 00:54:16 Claimed
638 Mark WARNER Male Male V50 510 95 00:57:49 00:56:26 Claimed
639 John BRODNICKI Male Male V40 511 141 00:57:50 00:55:31 Claimed
640 Andy GEORGE Female Billericay striders Female Senior 128 68 00:57:50 00:54:42 Claimed
641 Michal PUT Male Male V40 512 142 00:57:51 00:53:05 Claimed
642 John SACH Male Daventry Road Runners Male V50 513 96 00:57:51 00:55:07 Claimed
643 Rebecca FOWLER Female Northampton Road Runners Female Senior 129 69 00:57:51 00:53:48 Claimed
644 Radoslaw WUZIK Male Male Senior 514 246 00:57:52 00:53:06 Claimed
645 Millie HARRISON Female FU18 130 3 00:57:56 00:55:38 Claimed
646 Lily ISAAC Female Rugby and Northampton Athletics Club FU18 131 4 00:57:57 00:55:23 Claimed
647 Chris ELLIS Male Male Senior 515 247 00:57:57 00:53:31 Claimed
648 Hans MUELLER Male Male V40 516 143 00:57:58 00:56:14 Claimed
649 Kirk RODGERS Male Male V50 517 97 00:57:59 00:54:38 Claimed
650 Sarah TURNER Female Female V50 132 13 00:57:59 00:56:13 Claimed
651 Jacob JENKINSON Male Male Senior 518 248 00:57:59 00:54:39 Claimed
652 Mark ESSON Male Male Senior 519 249 00:58:01 00:55:25 Claimed
653 Lizzie TUNLEY Female Slinn Allstars Female V40 133 42 00:58:02 00:55:11 Claimed
654 Sylwester OWCZAREK Male Male V40 520 144 00:58:02 00:55:39 Claimed
655 Russell MATTHEWS Male Male V60 521 13 00:58:03 00:54:53 Claimed
656 Simon WEBB Male Male V50 522 98 00:58:03 00:56:04 Claimed
657 Lyn WEBB Female Female V50 134 14 00:58:03 00:56:04 Claimed
658 Alice HILLIER Female Female Senior 135 70 00:58:03 00:54:26 Claimed
659 Ceri MARSHALL Female FU18 136 5 00:58:04 00:55:35 Claimed
660 Andrew LEWIS Male Male Senior 523 250 00:58:05 00:56:26 Claimed
661 John WILLIAMSON Male Male V40 524 145 00:58:06 00:55:49 Claimed
662 Edd MORRIS Male Male Senior 525 251 00:58:06 00:54:40 Claimed
663 Melissa COOK Female Sneyd Striders Female Senior 137 71 00:58:07 00:54:53 Claimed
664 Alex CHAMBERLAIN Male Male Senior 526 252 00:58:07 00:54:52 Claimed
665 David TUNLEY Male Male V40 527 146 00:58:09 00:55:18 Claimed
666 Darren BRYANT Male Male V40 528 147 00:58:13 00:55:26 Claimed
667 Greg HEATH Male Fordy Runs Running Club Male V60 529 14 00:58:14 00:54:02 Claimed
668 Lloyd ROBINSON Male Male Senior 530 253 00:58:16 00:54:07 Claimed
669 Jason GRITT Male Male V50 531 99 00:58:16 00:55:56 Claimed
670 Lisa WARRINER Female Female V40 138 43 00:58:19 00:56:05 Claimed
671 Rosario LOPEZ Female Female Senior 139 72 00:58:22 00:55:23 Claimed
672 Heidi DUGDELL Female Female Senior 140 73 00:58:24 00:54:29 Claimed
673 Gavin HUNTER Male Male V40 532 148 00:58:26 00:55:04 Claimed
674 Jack MCCANN Female Female Senior 141 74 00:58:27 00:54:33 Claimed
675 Joanna FERGUSON Female Female V40 142 44 00:58:27 00:54:29 Claimed
676 Frank DONNARUMMA Male Male Senior 533 254 00:58:28 00:56:23 Claimed
677 Jane MITCHELL Female Daventry Road Runners Female V50 143 15 00:58:29 00:56:09 Claimed
678 Stephanie NORMAN Male Male Senior 534 255 00:58:30 00:54:37 Claimed
679 Chris CHENEY Male Male Senior 535 256 00:58:31 00:54:48 Claimed
680 Martin HEELS Male Male V40 536 149 00:58:31 00:55:49 Claimed
681 Amber SNELL Female Redway Runners Female V40 144 45 00:58:34 00:56:23 Claimed
682 Stuart BARKER Male Male V50 537 100 00:58:37 00:54:43 Claimed
683 Johannes KOLLROSS Male Male Senior 538 257 00:58:39 00:55:31 Claimed
684 Simon LOVE Male Male V60 539 15 00:58:41 00:56:02 Claim
685 Paul WESTLAKE Male Male V50 540 101 00:58:43 00:55:00 Claimed
686 Richard MCMAHON Male brackley and district rc Male V60 541 16 00:58:44 00:56:00 Claimed
687 Sarah WALLEY Female Female Senior 145 75 00:58:46 00:57:10 Claimed
688 David TOOMER Male Male V40 542 150 00:58:47 00:57:21 Claimed
689 Christine IRVINE Female Female Senior 146 76 00:58:48 00:55:12 Claimed
690 Louise PEARCE Female Female Senior 147 77 00:58:49 00:56:18 Claimed
691 Kevin RUDGE Male Male V60 543 17 00:58:52 00:57:03 Claimed
692 Karen SIMPSON Female Female V60 148 5 00:58:55 00:56:13 Claimed
693 Stephen PARR Male Springfield Striders Male V50 544 102 00:58:55 00:55:43 Claimed
694 Russell BROWN Male Male V50 545 103 00:58:56 00:55:53 Claimed
695 Gary JONES Male Male V50 546 104 00:58:58 00:54:37 Claim
696 Mark KALUZA Male Male Senior 547 258 00:58:58 00:55:43 Claimed
697 Georgina CONNORS Female Female V50 149 16 00:58:59 00:54:57 Claimed
698 Quentin WARNANT Male Male Senior 548 259 00:58:59 00:54:52 Claimed
699 Laurence MALE Male Male Senior 549 260 00:58:59 00:56:28 Claimed
700 Don BRANT Male Redway Runners Male V60 550 18 00:59:01 00:56:51 Claimed
701 Michael SAWDEN Male Male Senior 551 261 00:59:01 00:56:27 Claim
702 Sue AULD Female Female Senior 150 78 00:59:01 00:55:22 Claimed
703 Ceri MOORE Female Redway Runners Female V50 151 17 00:59:02 00:56:52 Claimed
704 Jagoda SZERCER Female Female Senior 152 79 00:59:02 00:56:04 Claim
705 Michael SEALY Male Male Senior 552 262 00:59:02 00:52:41 Claimed
706 Iain WHITEFORD Male Male Senior 553 263 00:59:07 00:55:40 Claimed
707 Chris ARMITAGE Male Male V50 554 105 00:59:07 00:55:40 Claimed
708 Bethany ARMITAGE Female Female Senior 153 80 00:59:07 00:55:41 Claimed
709 Andrew CANNING Male Male V60 555 19 00:59:07 00:56:13 Claimed
710 Anna WHATLING Female Female V40 154 46 00:59:09 00:54:55 Claimed
711 Mick KIRK Male Male V50 556 106 00:59:10 00:53:32 Claimed
712 Craig SMITH Male Male Senior 557 264 00:59:14 00:54:14 Claim
713 Joe BYRNE Male Male Senior 558 265 00:59:15 00:54:24 Claimed
714 Bernadette BALLANTYNE Female Buckingham and Stowe Running Club Female V40 155 47 00:59:16 00:56:51 Claimed
715 Ross FINAL Male Male V40 559 151 00:59:19 00:55:14 Claimed
716 Hayley VINNICOMBE Female Bedford & County AC Female V50 156 18 00:59:20 00:55:59 Claimed
717 Mark STONE Male Male V40 560 152 00:59:22 00:55:37 Claimed
718 Gemma BALL Female Female Senior 157 81 00:59:24 00:57:00 Claimed
719 Jennifer WHITTAKER Female Female Senior 158 82 00:59:25 00:57:29 Claimed
720 Holly WELCH Female Female Senior 159 83 00:59:26 00:56:42 Claimed
721 Giles WATKINS Male Male V50 561 107 00:59:30 00:55:32 Claimed
722 Yuri ZUBAIDA Male London Heathside Male Senior 562 266 00:59:32 00:50:13 Claim
723 Lee MOONEY Male Wellingborough & District AC Male V60 563 20 00:59:32 00:56:28 Claimed
724 Ryan FROST Male Male Senior 564 267 00:59:34 00:59:03 Claimed
725 Darren BEALE Male Male V50 565 108 00:59:37 00:56:02 Claimed
726 Dave BARTHOLOMEW Male Male Senior 566 268 00:59:39 00:56:45 Claimed
727 Mayur PATEL Male Male Senior 567 269 00:59:39 00:52:58 Claimed
728 Colin MATTHEWS Male Male V50 568 109 00:59:40 00:54:17 Claimed
729 Adele BOWDEN Female Female V40 160 48 00:59:40 00:57:45 Claimed
730 Jack O'CONNELL Male MU18 569 17 00:59:43 00:55:50 Claimed
731 Steve DUNNE Male Male V40 570 153 00:59:45 00:55:12 Claimed
732 Simon KELLY Male Male V50 571 110 00:59:47 00:54:46 Claimed
733 Connor BURNS Male Male Senior 572 270 00:59:48 00:55:07 Claimed
734 Rebecca JONES Female Female Senior 161 84 00:59:49 00:56:52 Claimed
735 Chris MAUGER Male Male Senior 573 271 00:59:52 00:57:31 Claimed
736 James WITH Male MU18 574 18 00:59:52 00:56:28 Claimed
737 Lauren CLOWES Female Female Senior 162 85 00:59:54 00:57:34 Claimed
738 Angus BINGHAM Male Male Senior 575 272 00:59:56 00:52:54 Claimed
739 Sharon PARHAR Female Female Senior 163 86 00:59:57 00:57:42 Claimed
740 James COX Male Male Senior 576 273 01:00:00 00:56:52 Claimed
741 Wendy LAUBERTS Female Female V60 164 6 01:00:01 00:57:36 Claimed
742 Lindsay KELLY ONAY Female WHITE HORSE HARRIERS Female V50 165 19 01:00:04 00:57:17 Claimed
743 Eda ONAY Female White Horse Harriers Athletic Club Female Senior 166 87 01:00:04 00:57:17 Claimed
744 Loulou JEWELL Female Female Senior 167 88 01:00:05 00:57:32 Claimed
745 Alice GRAVES-MORRIS Female Female V40 168 49 01:00:05 00:57:08 Claimed
746 Lauren SPILLANE Female Female Senior 169 89 01:00:05 00:56:09 Claimed
747 Jodie LEWIS Female Female Senior 170 90 01:00:06 00:56:09 Claimed
748 Zoe GOBLE Female Female V40 171 50 01:00:06 00:57:51 Claimed
749 James HOVELL Male Wikiwiki Tri Team Male Senior 577 274 01:00:07 00:56:17 Claimed
750 Claire NEWMAN Female Lonely Goat RC Female Senior 172 91 01:00:08 00:56:39 Claim
751 Dean PICKETT Male HF Runners Male V40 578 154 01:00:10 00:54:38 Claimed
752 Daniel WILKINS Male Male Senior 579 275 01:00:12 00:58:38 Claimed
753 Katarzyna TERCJAK Female Lonely Goat RC Female Senior 173 92 01:00:13 00:57:28 Claimed
754 Katy DOWNING Female Northants Tri club Female Senior 174 93 01:00:14 00:58:06 Claimed
755 Paul E HOVELL Male Wikiwiki Tri Team Male V50 580 111 01:00:14 00:56:25 Claimed
756 Paul WOODHOUSE Male Male V40 581 155 01:00:14 00:56:56 Claimed
757 Stephen GARDNER Male Male V40 582 156 01:00:15 00:56:59 Claimed
758 Alexis WIGGINS Male Hinckley Running Club Male V40 583 157 01:00:20 00:57:25 Claimed
759 Richard HAYNE Male Hinckley Running Club Male V40 584 158 01:00:20 00:57:25 Claimed
760 Richard DUDMAN Male Male V40 585 159 01:00:21 00:55:19 Claimed
761 Tilly DEAL Female Female Senior 175 94 01:00:22 00:57:56 Claimed
762 Steph ROBINSON Female Female Senior 176 95 01:00:22 00:55:55 Claimed
763 Richard GUEST Male Hinckley Running Club 3826090 Male Senior 586 276 01:00:24 00:57:27 Claimed
764 Ryan SCARBOROUGH Male Redway Runners Male V40 587 160 01:00:24 00:55:25 Claimed
765 Sandra EYNON Female Female V40 177 51 01:00:24 00:57:27 Claimed
766 Andrzej ZYMS Male Male V40 588 161 01:00:25 00:57:39 Claimed
767 Jonathan BATTELL Male Male V50 589 112 01:00:26 00:56:35 Claimed
768 Richard DAVIS Male Male V40 590 162 01:00:26 00:54:52 Claimed
769 Helen KIRKBY Female Female Senior 178 96 01:00:26 00:56:30 Claimed
770 Martyn GOSS Male Male V40 591 163 01:00:27 00:57:33 Claimed
771 Thomas CANDY Male Male Senior 592 277 01:00:27 00:57:17 Claimed
772 Janet WALSH Female Female V40 179 52 01:00:27 00:57:35 Claimed
773 Mark WHITELAW Male Male V50 593 113 01:00:27 00:54:38 Claimed
774 Michael LLOYD Male Sneyd Striders R.C. Male Senior 594 278 01:00:28 00:57:02 Claimed
775 John TUNNICLIFFE Male Male V50 595 114 01:00:29 00:55:09 Claimed
776 Bill HUNT Male Slinn Allstars Male V60 596 21 01:00:29 00:57:40 Claimed
777 Robert BARNES Male Cofton Park Runners Male V40 597 164 01:00:30 00:56:59 Claimed
778 Toby JENKINS Male Male V40 598 165 01:00:36 00:56:03 Claimed
779 Mark LEEDER Male Male V40 599 166 01:00:37 00:55:40 Claimed
780 David ROBERTS Male Male Senior 600 279 01:00:38 00:57:11 Claimed
781 Claire ALDEN Female Lonely Goat RC Female V50 180 20 01:00:40 00:56:25 Claim
782 Jerry SCAGELL Male Male V60 601 22 01:00:42 00:56:18 Claimed
783 John RAINE Male Malvern Joggers Male Senior 602 280 01:00:42 00:57:57 Claimed
784 Bhupendra PATTNI Male Male V50 603 115 01:00:45 00:56:37 Claimed
785 Mandy BIRD Female Lonely Goat RC Female V50 181 21 01:00:45 00:57:14 Claimed
786 Andy JENNINGS Male Male V50 604 116 01:00:47 00:56:00 Claimed
787 Peter GOLDEN Male Male V50 605 117 01:00:49 00:55:47 Claimed
788 Louisa WAUGH Female Female V40 182 53 01:00:49 00:55:46 Claimed
789 Stephanie STEWART Female Female V50 183 22 01:00:50 00:56:12 Claimed
790 Sam EVANS Male Male Senior 606 281 01:00:51 00:57:34 Claimed
791 Rob YEATMAN Male Male Senior 607 282 01:00:52 00:57:49 Claimed
792 Darren ELSDON Male KINGS LYNN TRI CLUB Male V40 608 167 01:00:54 00:57:36 Claimed
793 Jonathan KNOWLES Male Northowram Pumas Male Senior 609 283 01:00:55 00:57:01 Claimed
794 Ferenc SKERLECZ Male Male V40 610 168 01:00:56 00:57:12 Claimed
795 Becki SIDWELL Female Female Senior 184 97 01:00:58 00:57:36 Claimed
796 Kelsey SMITH Female Female Senior 185 98 01:00:59 00:57:29 Claimed
797 Lino GARCIA Male Male Senior 611 284 01:01:00 00:57:19 Claimed
798 Luke BERTENSHAW Male Male Senior 612 285 01:01:01 00:54:42 Claimed
799 Jo CORLESS Female Female Senior 186 99 01:01:04 00:58:45 Claimed
800 Evan JELLISS Male Male V50 613 118 01:01:04 00:57:40 Claimed
801 Ben ROWE Male Male V40 614 169 01:01:05 00:58:33 Claimed
802 Glenn ROBERTSON Male Male V50 615 119 01:01:07 00:57:57 Claimed
803 Stephen WINTER Male Male Senior 616 286 01:01:07 00:55:58 Claimed
804 Helen WARD Female Sneyd Striders Female Senior 187 100 01:01:10 00:57:52 Claimed
805 Stuart YOUNG Male Male Senior 617 287 01:01:11 01:00:06 Claimed
806 Andrew KELLY Male Hazlemere runners Male V60 618 23 01:01:11 00:56:09 Claimed
807 Lyndsay GARLAND Female Female Senior 188 101 01:01:12 00:55:53 Claimed
808 Adam SCRAGG Male Thame Runners Male V40 619 170 01:01:15 00:57:30 Claimed
809 Chris WILKINS Male Slinn Allstars Male Senior 620 288 01:01:16 00:56:51 Claimed
810 Ian PARKINSON Male Male V40 621 171 01:01:16 00:56:44 Claimed
811 Julie KIRBY Female Female Senior 189 102 01:01:16 00:59:42 Claim
812 Lewis KEATES Male Male Senior 622 289 01:01:18 00:57:44 Claimed
813 Sophie BELDING Female Female Senior 190 103 01:01:18 00:58:09 Claimed
814 Maddy BRENAN Female Female Senior 191 104 01:01:18 00:56:54 Claimed
815 Suzanne REEP Female Female Senior 192 105 01:01:20 00:55:41 Claimed
816 LOUISE Female Female Senior 193 106 01:01:22 00:58:12 Claim
817 Steven JUDD Male Male Senior 623 290 01:01:22 00:56:50 Claimed
818 Judy ROWLEY Female Harborough AC Female V60 194 7 01:01:25 00:58:37 Claimed
819 Keiron JONES Male MU18 624 19 01:01:26 00:54:52 Claimed
820 Derek PITMAN Male Male Senior 625 291 01:01:27 00:57:53 Claimed
821 David TAYLOR Male Male Senior 626 292 01:01:27 00:57:53 Claimed
822 Anthony O'CONNELL Male Male V50 627 120 01:01:29 00:57:37 Claimed
823 Sam HEATH Male Male Senior 628 293 01:01:34 00:58:33 Claimed
824 Carole WISDOM Female Serpentine Rc Female V60 195 8 01:01:36 00:59:21 Claimed
825 Danielle DURCAN Female Female Senior 196 107 01:01:38 00:58:46 Claimed
826 Stephanie HOLMES Female Female Senior 197 108 01:01:39 00:57:35 Claimed
827 Jane HANCOX Female Female V40 198 54 01:01:40 00:55:54 Claimed
828 Hayley FRANKS Female Female Senior 199 109 01:01:43 00:58:14 Claimed
829 Karen DYKES Female Female V60 200 9 01:01:43 00:59:33 Claimed
830 Josie MUGGERIDGE Female FU18 201 6 01:01:44 00:57:42 Claimed
831 Gavin RADFORD Male Male V40 629 172 01:01:44 00:56:18 Claimed
832 Luke CHARLWOOD Male Male Senior 630 294 01:01:45 00:58:45 Claimed
833 Jon DILWORTH Male Northampton Road Runners Male V60 631 24 01:01:46 00:58:38 Claimed
834 Jade JOHNSON Female Female Senior 202 110 01:01:47 00:57:55 Claimed
835 Mandy COWLING Female Female V40 203 55 01:01:48 00:58:21 Claimed
836 Paul GARLINGE Male Male V60 632 25 01:01:49 00:58:23 Claimed
837 Trevor PYNE Male Male V50 633 121 01:01:51 00:59:09 Claimed
838 Tom WEBSTER Male Male Senior 634 295 01:01:52 00:53:53 Claimed
839 Michaela AWCOCK Female Female Senior 204 111 01:01:52 00:58:49 Claimed
840 Amanda HILL Female Female V40 205 56 01:01:53 00:58:32 Claimed
841 Richard TONGE Male Aycliffe Running Club Male V60 635 26 01:01:53 00:59:34 Claimed
842 Jamie GATT Male Male Senior 636 296 01:01:54 00:59:31 Claimed
843 Pete MALIPHANT Male Male V60 637 27 01:01:55 00:59:16 Claimed
844 Tracy ESCOTT Female Chase Harriers Female V50 206 23 01:01:56 01:00:16 Claimed
845 Ben EMMERSON Male Male Senior 638 297 01:01:56 00:56:21 Claim
846 Sean ROSE Male Male Senior 639 298 01:01:58 00:57:50 Claimed
847 Rachael ASHTON Female Female Senior 207 112 01:02:01 00:58:46 Claimed
848 Sanj RAI Male Male Senior 640 299 01:02:03 00:59:20 Claimed
849 Wendy PICKESS Female Black pear joggers Female V50 208 24 01:02:03 01:00:09 Claimed
850 Bronwyn COLTMAN Female Female Senior 209 113 01:02:08 00:59:43 Claimed
851 Patrick PURCELL Male Male Senior 641 300 01:02:09 00:59:33 Claimed
852 Heather PURCELL Female Female Senior 210 114 01:02:10 00:59:34 Claimed
853 Grace CUNNINGHAM Female Female Senior 211 115 01:02:10 00:57:28 Claimed
854 Timothy CHAMBERS Male Male Senior 642 301 01:02:10 00:58:39 Claimed
855 Joseph GRAPES Male MU18 643 20 01:02:11 00:57:27 Claimed
856 Mark WARD Male Sneyd Striders R.C. Male V40 644 173 01:02:12 00:58:53 Claimed
857 Tracy GARLINGE Female Female Senior 212 116 01:02:14 00:58:48 Claimed
858 Susan HARRIS Female Female V50 213 25 01:02:16 00:59:07 Claimed
859 Richard GREAVES Male Male V40 645 174 01:02:17 00:57:28 Claimed
860 Ben JEFFRIES Male Male Senior 646 302 01:02:17 00:55:15 Claimed
861 Matthew WALLIS Male Male V40 647 175 01:02:18 00:55:45 Claimed
862 Sarah SHEPHERD Female Team Cherwell Female V50 214 26 01:02:19 00:58:02 Claimed
863 Nik TAYLOR Female Bicester triathlon club Female V50 215 27 01:02:21 00:58:19 Claimed
864 Mark REEVES Male Male V50 648 122 01:02:22 00:58:06 Claimed
865 Luke CHRIMES Male Male Senior 649 303 01:02:24 00:56:46 Claimed
866 Emma MOSS Female Female V40 216 57 01:02:25 00:58:24 Claimed
867 Samantha FALCK-MITCHELL Female Female Senior 217 117 01:02:26 01:00:32 Claimed
868 Ralph EMMERSON Male Male V50 650 123 01:02:27 00:56:51 Claimed
869 Andrew PINE Male Male Senior 651 304 01:02:27 00:59:58 Claimed
870 Martin SISLEY Male Male V50 652 124 01:02:27 00:58:55 Claimed
871 Natalie SISLEY Female Female V40 218 58 01:02:28 00:58:55 Claimed
872 Hazel RHODES Female Female Senior 219 118 01:02:29 00:57:14 Claimed
873 Megan TAYLOR Female Female Senior 220 119 01:02:29 00:59:24 Claimed
874 Scott EVRY Male Male Senior 653 305 01:02:31 00:58:38 Claimed
875 Hannah CRIGHTON Female Female Senior 221 120 01:02:32 00:58:20 Claimed
876 Billinda ALDRIDGE-CLYNE Female Female V50 222 28 01:02:33 00:58:31 Claimed
877 Georgia HEDGES Female FU18 223 7 01:02:34 00:59:17 Claimed
878 Stephen PATTERSON Male Lonely Goat Male V40 654 176 01:02:34 00:58:15 Claimed
879 Neil PETTITT Female Female V50 224 29 01:02:38 00:58:19 Claimed
880 Craig WARD Male Male V50 655 125 01:02:45 00:55:19 Claimed
881 Gary & COLLINS Male Male V50 656 126 01:02:46 01:00:09 Claim
882 Frances BROOKE-HARTE Female Female Senior 225 121 01:02:47 00:57:39 Claimed
883 Stuart BEST Male Male V40 657 177 01:02:47 00:59:14 Claimed
884 Vilius MATULEVICIUS Male MU18 658 21 01:02:47 00:57:05 Claimed
885 Darren SILVESTER Male Male V50 659 127 01:02:47 00:57:39 Claim
886 Glen CARRINGTON Male EN8 Your Town Runners Male V40 660 178 01:02:48 00:55:56 Claimed
887 Joanne HOLLOWAY Female Female V40 226 59 01:02:49 00:55:35 Claimed
888 Becca SMITH Female Female Senior 227 122 01:02:49 01:00:30 Claimed
889 Arran CRITCHLEY Male Bicester AC Male V50 661 128 01:02:49 00:54:52 Claimed
890 Tomas MATULEVICIUS Male Male V40 662 179 01:02:50 00:57:07 Claimed
891 Ceri BENTLEY Female Female V40 228 60 01:02:51 00:57:46 Claimed
892 Harry LIPPITT Male Male Senior 663 306 01:02:51 00:59:20 Claimed
893 Natasha GREAVES Female Female Senior 229 123 01:02:56 00:58:08 Claimed
894 Karen BOULTON Female Female V40 230 61 01:02:56 01:00:33 Claimed
895 Beth STIMPSON Female Female Senior 231 124 01:02:58 00:57:06 Claimed
896 Mark BEECHAM Male Male V50 664 129 01:03:00 00:58:58 Claimed
897 Zoe BLENKHORN Female Female V40 232 62 01:03:01 00:59:09 Claimed
898 Dani GREEN Female Female Senior 233 125 01:03:02 01:00:35 Claimed
899 Idris MIR Non Binary NBV50 2 1 01:03:02 00:59:04 Claimed
900 Steven NICOLL Male Pershore Plum Plodders Male V50 665 130 01:03:08 00:59:45 Claimed
901 Darren ANSTISS Male Male V40 666 180 01:03:08 00:57:26 Claimed
902 Keely ALLEN Female Belper Harriers Female V50 234 30 01:03:09 00:57:26 Claimed
903 Andrew KUPREWICZ Male Male Senior 667 307 01:03:09 00:59:20 Claim
904 Hannah BILBIE Female Female Senior 235 126 01:03:10 00:59:20 Claimed
905 Julie MILLER Female Female V40 236 63 01:03:10 00:59:02 Claimed
906 Jackie TURNER Female Pershore Plum Plodders Female V50 237 31 01:03:12 00:59:50 Claimed
907 Marta JAKIELSKA Female Female Senior 238 127 01:03:13 00:58:43 Claimed
908 Tanya WILLIAMS Female Female V40 239 64 01:03:14 00:58:11 Claimed
909 Wayne NAIRNE Male Male Senior 668 308 01:03:15 01:00:03 Claimed
910 Gavin OSHEA Male Male V40 669 181 01:03:16 00:58:13 Claimed
911 Suzannah OSHEA Female Female V40 240 65 01:03:17 00:58:16 Claimed
912 Janine DAYNES Female Wikiwiki Tri Team Female V50 241 32 01:03:18 00:59:30 Claimed
913 Donna POWELL Female Female Senior 242 128 01:03:19 00:57:54 Claimed
914 Andy BASTABLE Male Male Senior 670 309 01:03:23 00:57:37 Claimed
915 David BLAKEY Male Male V40 671 182 01:03:23 00:57:06 Claimed
916 Ryan CHANTRY Male Male Senior 672 310 01:03:24 00:56:18 Claimed
917 Remy DUBOIS Male Lonely Goat Running Club Male V40 673 183 01:03:25 00:59:02 Claimed
918 Stephen HYSON Male Male V60 674 28 01:03:25 00:59:08 Claimed
919 Karen ELLIS Female Female V50 243 33 01:03:26 00:58:45 Claimed
920 Andrew CLARKE Male Male Senior 675 311 01:03:26 00:56:53 Claimed
921 Lewis DUKE Male Male Senior 676 312 01:03:28 00:57:51 Claimed
922 Teresa BURDETT Female Wikiwiki Tri Team Female V50 244 34 01:03:30 00:59:42 Claimed
923 Marie GRATTON Female reading joggers Female V40 245 66 01:03:31 01:01:01 Claimed
924 Clare WORRELL Female Female V40 246 67 01:03:32 00:59:18 Claimed
925 Hannah JOHNSON Female Female Senior 247 129 01:03:32 00:59:34 Claimed
926 Sam PICKUP Female Female V40 248 68 01:03:36 00:59:05 Claimed
927 Tom FROST Male Male Senior 677 313 01:03:37 00:58:42 Claimed
928 Jeevan MATHARU Male Male Senior 678 314 01:03:39 00:59:43 Claimed
929 Ho Yen LUK Male Male Senior 679 315 01:03:40 00:59:44 Claimed
930 Kyle EADIE Male Male Senior 680 316 01:03:42 00:58:15 Claimed
931 Ian HARRISON Male Male V60 681 29 01:03:42 00:59:24 Claimed
932 David JOHNSON Male Male Senior 682 317 01:03:43 00:59:46 Claimed
933 Paul LISHMAN Male Male V40 683 184 01:03:43 01:00:03 Claimed
934 Martin COLEY Male Male V60 684 30 01:03:44 00:58:03 Claimed
935 Hannah MITCHELL Female Female Senior 249 130 01:03:44 00:59:21 Claimed
936 Helen TATHAM Female Kingsway Runners Female V50 250 35 01:03:44 00:58:03 Claimed
937 Andrew GREGG Male Fordy Runs Running Club Male Senior 685 318 01:03:47 00:59:07 Claimed
938 Thomas CHETTLE Male Male Senior 686 319 01:03:48 01:00:19 Claimed
939 Yvette DENT Female Female V40 251 69 01:03:49 00:58:45 Claimed
940 Adrian MORRIS Male Male V40 687 185 01:03:50 01:00:20 Claimed
941 Patrick CLEALL Male Male V50 688 131 01:03:51 00:56:28 Claimed
942 Barry BARNETT Male Male V40 689 186 01:03:51 00:58:07 Claimed
943 Amy CAREY Female SLEAFORD STRIDERS AC Female Senior 252 131 01:03:52 00:59:43 Claimed
944 Tim BEESTON Male Male V50 690 132 01:03:53 00:59:35 Claimed
945 Susan BOND Female Female V40 253 70 01:03:53 01:00:05 Claimed
946 Jeremy BURNE Male Male Senior 691 320 01:03:54 00:59:32 Claimed
947 Ben HODGKINS Male Male Senior 692 321 01:03:57 00:58:34 Claimed
948 Katie HODGETTS Female Female Senior 254 132 01:03:58 00:58:34 Claimed
949 Nicky DURRANCE Female Female Senior 255 133 01:04:05 00:57:32 Claimed
950 Alan MILES Male Male V40 693 187 01:04:07 00:58:34 Claimed
951 David FLYNN Male Male Senior 694 322 01:04:09 00:58:05 Claimed
952 Ritesh PATEL Male Male Senior 695 323 01:04:09 00:56:37 Claimed
953 Humphrey MARTEN Male Male V60 696 31 01:04:11 00:58:04 Claimed
954 Becky WALMSLEY Female Female V50 256 36 01:04:12 01:01:42 Claimed
955 Andrew BAKER Male Male Senior 697 324 01:04:12 00:58:36 Claimed
956 Anne-Marie RISPIN Female Female Senior 257 134 01:04:13 00:58:44 Claimed
957 Nichola SANDERSON Female Female Senior 258 135 01:04:16 01:00:30 Claimed
958 Simon JEFFREY Male Male V40 698 188 01:04:17 01:02:34 Claimed
959 Jayne JONES Female Female V50 259 37 01:04:18 01:01:52 Claimed
960 Richard TIMMS Male Rach (ICE) Male Senior 699 325 01:04:18 00:57:25 Claimed
961 Helen TERRY Female Baffins Fit Club Female V40 260 71 01:04:20 00:57:46 Claimed
962 Toby SIMMONDS Male Baffins Fit Club Male V50 700 133 01:04:20 00:57:46 Claimed
963 Michael PRICE Male Male V60 701 32 01:04:22 00:58:54 Claimed
964 Sergio MARTINEZ Male Male Senior 702 326 01:04:26 00:56:20 Claimed
965 Angela MILLETT Female Female V40 261 72 01:04:26 00:59:42 Claimed
966 Kay HARVEY Female Lonely Goat RC Female Senior 262 136 01:04:29 00:58:14 Claimed
967 Claire BURGIN Female Female Senior 263 137 01:04:30 00:58:15 Claimed
968 Joe BOYD Male Male V40 703 189 01:04:35 00:55:38 Claimed
969 Stephen JOHNSON Male Male V50 704 134 01:04:39 01:00:40 Claimed
970 Jo BLAKE Female Female Senior 264 138 01:04:41 00:57:56 Claimed
971 Adam STANLEY Male Male Senior 705 327 01:04:42 00:59:24 Claimed
972 Rachel DAVID Female Female V50 265 38 01:04:42 01:00:31 Claimed
973 Jon BAKER Male Male Senior 706 328 01:04:44 00:59:30 Claimed
974 Lawrence HUXLEY Male Male V50 707 135 01:04:48 00:58:49 Claimed
975 Sarah DUNN Female Slinn Allstars Female V40 266 73 01:04:51 00:58:05 Claimed
976 Lina MATULEVICIENE Female Female V40 267 74 01:04:51 00:59:08 Claimed
977 Kelly GRICE Female Slinn Allstars Female Senior 268 139 01:04:53 00:58:07 Claimed
978 Jack FERGUSON Male MU18 708 22 01:04:54 01:03:05 Claimed
979 Stephen Leonard BROWN Male Lonely Goat R C Male V60 709 33 01:04:56 00:58:37 Claim
980 Gillian SMETS Female Female Senior 269 140 01:04:57 01:02:09 Claimed
981 Peter SMETS Male Male Senior 710 329 01:04:57 01:02:13 Claimed
982 Kim FROGGITT Female Female V50 270 39 01:04:59 00:59:14 Claimed
983 Louise BRODERICK Female Female V40 271 75 01:05:03 01:00:50 Claimed
984 John DE GREY Male Male Senior 711 330 01:05:03 01:01:10 Claimed
985 Wendy NIXON Female Female V50 272 40 01:05:09 01:00:34 Claimed
986 Lynne ROWE Female Female V60 273 10 01:05:10 01:01:36 Claimed
987 Deborah STEDMAN Female Female V40 274 76 01:05:10 00:59:33 Claimed
988 Martyn ROBOTHAM Male Male Senior 712 331 01:05:11 00:59:33 Claimed
989 Simon BUNDY Male Male V40 713 190 01:05:13 00:59:35 Claimed
990 Katie ISLEY Female Female Senior 275 141 01:05:14 01:00:35 Claimed
991 Luke ISLEY Male Male Senior 714 332 01:05:14 01:00:35 Claimed
992 Rebecca MORETON Female Female Senior 276 142 01:05:15 00:59:24 Claimed
993 Catherine HOLLAND Female Female V50 277 41 01:05:16 00:58:45 Claimed
994 Dax MORRIS Male Male V40 715 191 01:05:18 01:00:30 Claimed
995 Sarah MARSH Female Bearbrook Running Club Female V40 278 77 01:05:19 00:59:44 Claimed
996 Mark EASTWOOD Male Male V50 716 136 01:05:19 01:01:23 Claimed
997 Emma EASTWOOD Female Massey Ferguson RC Female V40 279 78 01:05:20 01:01:23 Claimed
998 Andrew HALL Male Male V50 717 137 01:05:21 01:00:06 Claimed
999 Ann-Marie SMITH Female Female V40 280 79 01:05:21 00:59:00 Claimed
1000 Linda DUFFY Female Shinfield Running Club Female V40 281 80 01:05:23 01:01:13 Claimed
1001 Carlos BATSON Male Male V40 718 192 01:05:24 01:00:16 Claimed
1002 Alex STAINSBY Female Redway Runners Female Senior 282 143 01:05:26 01:00:18 Claimed
1003 Matt DOLAN Male Male Senior 719 333 01:05:29 01:00:26 Claimed
1004 Felix WONG Male Male V40 720 193 01:05:31 01:00:07 Claimed
1005 Gabrielle KNOWLTON Female Fordy runners Female V40 283 81 01:05:33 01:00:53 Claimed
1006 Sam CURRAN Male Male Senior 721 334 01:05:35 00:59:59 Claimed
1007 Robert HARDIMAN Male Male Senior 722 335 01:05:35 00:59:54 Claimed
1008 Paul GAZELEY Male Male Senior 723 336 01:05:36 00:59:53 Claimed
1009 Graeme TEES Male Male Senior 724 337 01:05:36 01:00:16 Claimed
1010 Martin JENKINS Male Male V60 725 34 01:05:39 01:01:45 Claimed
1011 Colin LAIDLER Male Male V60 726 35 01:05:40 00:58:27 Claimed
1012 Luke TURVEY Male Male Senior 727 338 01:05:42 00:58:50 Claimed
1013 Lauren SMITH Female Female Senior 284 144 01:05:43 01:01:45 Claim
1014 Sam LOWE Male Massey Ferguson RC Male Senior 728 339 01:05:43 00:59:32 Claimed
1015 Andrew LOWICKI Male Male V40 729 194 01:05:44 00:59:32 Claimed
1016 Neil FERREDAY Male Male V40 730 195 01:05:45 01:01:34 Claimed
1017 James STEVENS Male Male Senior 731 340 01:05:45 01:01:56 Claimed
1018 Stephen HOLMES Male Male V40 732 196 01:05:48 01:01:39 Claimed
1019 Zoe BACHINI Female Female V40 285 82 01:05:49 00:59:29 Claimed
1020 David SWINFEN Male Male Senior 733 341 01:05:49 00:59:31 Claimed
1021 Damon WILLIAMS Male Male V50 734 138 01:05:49 01:01:39 Claimed
1022 Kevin BROWN Male Male V50 735 139 01:05:50 01:00:42 Claimed
1023 Loren SEARS Female Wikiwiki Tri Team Female Senior 286 145 01:05:53 01:02:06 Claimed
1024 Rob SEARS Male Wikiwiki Tri Team Male V40 736 197 01:05:53 01:02:06 Claimed
1025 Rebekah VICKERS Female Female V40 287 83 01:05:54 01:01:30 Claimed
1026 Jo-Anna BURNELL Female Female V40 288 84 01:05:54 01:00:40 Claimed
1027 William DAVISON Male Male V40 737 198 01:05:54 00:59:48 Claimed
1028 James FULLER Male Male V40 738 199 01:05:55 00:59:34 Claimed
1029 Pawel NOWAK Male Male V50 739 140 01:05:55 00:58:04 Claimed
1030 Siobhan BILLSON Female Female Senior 289 146 01:05:56 00:59:51 Claimed
1031 Katy CHRIMES Female Female Senior 290 147 01:05:58 01:00:20 Claimed
1032 Michelle LAUNDER Female Female Senior 291 148 01:05:58 01:00:01 Claimed
1033 Craig LAGER Male Male Senior 740 342 01:05:58 01:00:37 Claimed
1034 Lorna COLLINS Female Female Senior 292 149 01:05:58 01:01:46 Claimed
1035 Ben JEFFERY Male Male Senior 741 343 01:05:58 01:01:47 Claimed
1036 Allyson PAGE Female Female V50 293 42 01:05:59 01:01:44 Claimed
1037 Jeanette ANSLOW Female Female V50 294 43 01:05:59 01:02:53 Claimed
1038 Amy WRIGHT Female Female Senior 295 150 01:06:01 01:01:02 Claimed
1039 Alan ROBERTS Male Lonely Goat RC Male V50 742 141 01:06:06 01:02:55 Claimed
1040 Ben ROBERTS Male MU18 743 23 01:06:06 01:02:56 Claimed
1041 Simon MCLACHLAN Male Male V40 744 200 01:06:08 00:59:08 Claimed
1042 Lena GAZZANI Female Female V70 296 1 01:06:09 01:01:36 Claimed
1043 Helen BILLINGHAM Female Female V40 297 85 01:06:09 01:03:07 Claimed
1044 Masoud ZAKERI Male Male Senior 745 344 01:06:10 01:00:48 Claimed
1045 Kimberley LAPINGTON Female Female Senior 298 151 01:06:11 00:57:18 Claimed
1046 Amanda SMITH Female Female V40 299 86 01:06:13 01:00:38 Claimed
1047 Mike NELSON Male Male V50 746 142 01:06:16 01:00:02 Claimed
1048 George BALMER Male Male Senior 747 345 01:06:18 01:00:39 Claimed
1049 Heather CRESSWELL Female Female Senior 300 152 01:06:19 01:00:31 Claimed
1050 Lee PAGE Male Male Senior 748 346 01:06:20 01:00:40 Claimed
1051 Catherine SMITH Female Female V40 301 87 01:06:21 01:01:50 Claimed
1052 Daniel HACKETT Male Male V40 749 201 01:06:21 00:57:55 Claimed
1053 Matthew HODGETTS Male Male Senior 750 347 01:06:25 01:01:00 Claimed
1054 Dale PERRINS Male Gnosall Globetrotters Male Senior 751 348 01:06:25 01:01:42 Claimed
1055 Kate TONG Female Female V40 302 88 01:06:25 01:01:41 Claimed
1056 Maria KERSHAW Female Gnosall Globetrotters Female V40 303 89 01:06:25 01:01:43 Claimed
1057 Michelle PEZZAIOLI Female Gnosall Globetrotters Female V40 304 90 01:06:26 01:01:41 Claimed
1058 Victoria HOPKINSON Female Female Senior 305 153 01:06:26 01:00:39 Claimed
1059 Christopher WEATHERILL Male Male V50 752 143 01:06:26 01:01:42 Claim
1060 Grzegorz PSZCZOLA Male Male V40 753 202 01:06:27 01:03:03 Claimed
1061 Tomasz CIESLAK Male Male V40 754 203 01:06:27 01:03:03 Claimed
1062 Katie LAWRENCE Female Female Senior 306 154 01:06:29 01:01:02 Claimed
1063 Steve EVANS Male Male Senior 755 349 01:06:29 01:01:01 Claimed
1064 Carmel CAPEWELL Female Female V60 307 11 01:06:33 01:00:23 Claimed
1065 Rebecca LEONARD Female Female Senior 308 155 01:06:36 00:59:34 Claimed
1066 Ashley KENWAY Male Male Senior 756 350 01:06:37 00:58:29 Claimed
1067 Kylie CHALLIS Female Female Senior 309 156 01:06:39 01:04:38 Claimed
1068 Becky DOWNES Female Heyford Aardvarks Female Senior 310 157 01:06:40 01:04:39 Claimed
1069 Adi MACBETH Female Female V40 311 91 01:06:41 01:02:13 Claimed
1070 Adrian WORLEY Male Male Senior 757 351 01:06:41 01:01:42 Claimed
1071 Elaine JENKINS Female Female V50 312 44 01:06:43 01:02:49 Claimed
1072 Suzanne YOUNG Female Female V40 313 92 01:06:45 01:02:46 Claimed
1073 Jemma LANE Female Female Senior 314 158 01:06:45 01:01:21 Claimed
1074 Chris STEELE Male Male Senior 758 352 01:06:48 01:01:32 Claimed
1075 Michael GROVES Male Male V40 759 204 01:06:50 01:00:33 Claimed
1076 Michelle MEENS Female Female V50 315 45 01:06:50 01:03:29 Claimed
1077 Emma WINDETT Female Female Senior 316 159 01:06:50 01:00:13 Claimed
1078 Abby TANSER Female Female Senior 317 160 01:06:51 00:59:22 Claimed
1079 Nicolas DUPONT-ZACCARIN Male Male Senior 760 353 01:06:52 01:00:40 Claimed
1080 Andrea GOODMAN Female Hook Runners Female V60 318 12 01:06:53 01:00:24 Claimed
1081 Lisa DAWSON Female Female Senior 319 161 01:06:53 01:02:22 Claimed
1082 Scott RAVENSCROFT Male Male V40 761 205 01:06:54 01:02:21 Claimed
1083 Simona RADAELLI Female Female V40 320 93 01:06:56 01:02:14 Claimed
1084 Tom HOLEN Male Male Senior 762 354 01:06:56 00:59:01 Claimed
1085 Airina NAVICKAITE Female Female Senior 321 162 01:06:57 00:57:41 Claimed
1086 Stephen SIMONS Male Male Senior 763 355 01:06:57 01:02:47 Claimed
1087 Dick ORMSHAW Male Male V60 764 36 01:06:59 01:00:47 Claimed
1088 Abbie KERSHAW Female Female Senior 322 163 01:06:59 01:02:07 Claimed
1089 Antony MADDEN Male Male V40 765 206 01:07:00 00:58:01 Claimed
1090 Nicola STAZAKER Female Female V50 323 46 01:07:00 01:05:25 Claimed
1091 Louisa STRAHAN Female Female Senior 324 164 01:07:02 01:02:21 Claimed
1092 James AKERMAN Male Male Senior 766 356 01:07:04 01:03:29 Claimed
1093 James HUMPHRYS Male Male Senior 767 357 01:07:04 01:03:29 Claimed
1094 David BEAVAN Male Male Senior 768 358 01:07:05 01:03:30 Claimed
1095 Molly FARROW Female Female Senior 325 165 01:07:05 01:02:18 Claimed
1096 Diane MILBANKE Female TGCR Female V50 326 47 01:07:06 01:02:51 Claimed
1097 Paul CARRINGTON Male Male V50 769 144 01:07:06 01:02:24 Claimed
1098 Alex UFTON Male Male Senior 770 359 01:07:06 01:06:36 Claimed
1099 Sally WHEELER Female Lonely Goat R C Female V60 327 13 01:07:07 01:01:45 Claimed
1100 Jon ATKINS Male Redway Runners Male Senior 771 360 01:07:11 01:00:04 Claimed
1101 Alex HILL Male Male Senior 772 361 01:07:14 01:01:36 Claimed
1102 Emily HAZELL Female Female Senior 328 166 01:07:15 01:02:48 Claimed
1103 Richard BLUMBERGER Male Male V40 773 207 01:07:16 01:02:20 Claimed
1104 Thomas BLUMBERGER Male Male Senior 774 362 01:07:16 01:02:20 Claimed
1105 Sally REEVES Female Female V40 329 94 01:07:17 01:03:48 Claimed
1106 Alice JONES Female Female Senior 330 167 01:07:19 01:00:37 Claimed
1107 Louise HARDING Female Female Senior 331 168 01:07:20 01:02:08 Claimed
1108 Kat ADAMS Female Female Senior 332 169 01:07:21 01:02:05 Claimed
1109 Michael TAYLOR Male Male V50 775 145 01:07:21 01:01:53 Claimed
1110 Simon BAKER Male Male V40 776 208 01:07:21 00:57:22 Claim
1111 Sophie JOUNET Female Female Senior 333 170 01:07:22 01:02:16 Claimed
1112 Derek KNIGHT Male Male V60 777 37 01:07:23 00:59:25 Claimed
1113 Jacqueline WINTER Female Tri Energy Female V50 334 48 01:07:23 01:02:15 Claimed
1114 Hannah DONNARUMMA Female Female Senior 335 171 01:07:24 01:05:20 Claimed
1115 Martyn SWANN Male Male V50 778 146 01:07:25 01:01:06 Claimed
1116 Alan WRIGHT Male Male V40 779 209 01:07:26 01:01:20 Claimed
1117 Becky BECK Female Fordy Runner Female V40 336 95 01:07:27 01:02:42 Claimed
1118 Emily BURGESS Female Female Senior 337 172 01:07:28 01:01:34 Claimed
1119 Robert DIXON Male Male V60 780 38 01:07:28 01:04:29 Claimed
1120 Marie PARKES Female Female V40 338 96 01:07:29 01:02:39 Claimed
1121 Mark JAMES Male Male V40 781 210 01:07:29 01:02:39 Claimed
1122 Francesac BARNEY Female Female Senior 339 173 01:07:30 01:00:53 Claimed
1123 Sarah-Jane SHEAD Female Female V40 340 97 01:07:31 01:02:26 Claimed
1124 Ella NIJKAMP Female FU18 341 8 01:07:34 01:03:10 Claimed
1125 Hans NIJKAMP Male Male V50 782 147 01:07:34 01:03:10 Claimed
1126 Stacy ROBERTSON Female Norfolk Gazelles AC Female V40 342 98 01:07:39 01:01:25 Claimed
1127 Ricky FULLER Male Male V50 783 148 01:07:40 01:03:01 Claimed
1128 Victoria ELKINS Female Female V50 343 49 01:07:40 01:03:02 Claimed
1129 Michael AINSWORTH Male Male V60 784 39 01:07:42 01:01:06 Claimed
1130 Paraic CLIFFE Male Male V50 785 149 01:07:42 01:05:48 Claimed
1131 Jamie DURRANT Male Male Senior 786 363 01:07:45 01:02:04 Claimed
1132 Helen RIKUNENKO Female Female Senior 344 174 01:07:45 01:03:10 Claimed
1133 John SOWTON Male Male V50 787 150 01:07:46 00:59:29 Claimed
1134 Simon RIKUNENKO Male Male V40 788 211 01:07:46 01:03:10 Claimed
1135 Tony SARGENT Male Male V50 789 151 01:07:53 01:02:09 Claimed
1136 Maggie JONES Female Female V40 345 99 01:07:53 01:02:48 Claim
1137 Franklin LEWIS Male Male Senior 790 364 01:07:56 01:01:46 Claimed
1138 Sarah HARRISON Female Female Senior 346 175 01:07:57 01:05:42 Claimed
1139 Simon JENKINS Male Male Senior 791 365 01:07:57 01:02:09 Claimed
1140 Colin HIGGS Male Male V50 792 152 01:07:58 01:01:30 Claimed
1141 Carla BEECHEY Female Female V40 347 100 01:07:59 01:03:12 Claimed
1142 Andy JENKINS Male RunningMan Male V60 793 40 01:08:00 01:05:08 Claimed
1143 Shelley MORGAN Female Female V40 348 101 01:08:01 01:02:37 Claimed
1144 Tammy JULYAN Female Female V40 349 102 01:08:06 01:01:56 Claimed
1145 Viki MESZAROS Female Female Senior 350 176 01:08:08 01:02:13 Claimed
1146 Paul MASON Male Male V40 794 212 01:08:09 01:04:06 Claimed
1147 Andrew HITCH Male Male V50 795 153 01:08:11 01:02:25 Claimed
1148 Fiona NIJKAMP-LYELL Female Female V50 351 50 01:08:11 01:03:47 Claimed
1149 Alison HIGGINS Female Black pear joggers Female V40 352 103 01:08:14 01:05:13 Claimed
1150 Emma SIME Female Female V40 353 104 01:08:17 01:04:48 Claimed
1151 Verity BUCKINGHAM Female Female Senior 354 177 01:08:18 01:02:41 Claimed
1152 Kris GORDON Male Male V40 796 213 01:08:21 01:01:46 Claimed
1153 Fred SHOULT Male Male V50 797 154 01:08:23 01:01:07 Claimed
1154 Ann SMITH Female Female V40 355 105 01:08:26 01:02:54 Claimed
1155 Ann LINDSAY Female Female V60 356 14 01:08:26 01:04:52 Claimed
1156 Maggie TURTON Female Female V60 357 15 01:08:26 01:04:53 Claimed
1157 Callum DAVIS Male Male Senior 798 366 01:08:29 00:59:51 Claimed
1158 Sue SPARROW Female Female V50 358 51 01:08:29 01:05:41 Claimed
1159 Sian JONES Female Female V50 359 52 01:08:29 01:00:59 Claimed
1160 Michael MARKEY Male Male Senior 799 367 01:08:30 01:03:47 Claimed
1161 Claire GERRENS Female Lonely Goat R C Female Senior 360 178 01:08:30 01:04:11 Claimed
1162 Luke ANDREWS Male Male Senior 800 368 01:08:31 01:00:20 Claimed
1163 Rachel CORKING Female Female Senior 361 179 01:08:32 01:02:52 Claimed
1164 Anna JEWELL Female Female V40 362 106 01:08:33 01:03:12 Claimed
1165 Kieran BUTCHER Male MU18 801 24 01:08:34 01:00:34 Claimed
1166 Alex MACBETH Male Male V40 802 214 01:08:36 01:04:08 Claimed
1167 Adam COOPER Male Male Senior 803 369 01:08:37 00:00:00 Claim
1168 Diana CIURDAR Female Female Senior 363 180 01:08:38 01:04:37 Claimed
1169 Nicola LONERGAN Female Female Senior 364 181 01:08:40 01:03:36 Claimed
1170 Scott BLOOMER Male Telford Harriers Male Senior 804 370 01:08:40 01:03:26 Claimed
1171 Malcolm TANNER Male Nuffield Gym Male V70 805 3 01:08:44 01:03:37 Claimed
1172 Lauren WATSON Female Female Senior 365 182 01:08:46 01:04:28 Claimed
1173 Hannah CLEGG Female Slinn Allstars Female Senior 366 183 01:08:48 01:03:42 Claimed
1174 Gillian FORD Female Female V50 367 53 01:08:51 01:02:25 Claimed
1175 Sue POTTER Female Stopsley striders Female V50 368 54 01:08:56 01:04:19 Claimed
1176 Emma HAGGIE Female Run Nation Female V40 369 107 01:08:59 01:02:31 Claimed
1177 Angyalka PALFI Female Female Senior 370 184 01:09:01 01:03:42 Claimed
1178 Kristie STEEL Female Female Senior 371 185 01:09:02 01:02:05 Claimed
1179 Ravi JAYAPRASAD Male Male Senior 806 371 01:09:04 01:00:54 Claimed
1180 Hilda MEARS Female Team Anstey Amblers and runners Female V50 372 55 01:09:04 01:03:02 Claimed
1181 Eve BATES Female Female V40 373 108 01:09:05 01:02:34 Claimed
1182 Edwin WELCH Male Male Senior 807 372 01:09:07 01:02:10 Claimed
1183 Melissa SOLOMONS Female Female V40 374 109 01:09:11 01:03:48 Claimed
1184 Simon BAILEY Male Lonely Goats Running Club Male V40 808 215 01:09:16 01:05:01 Claim
1185 Nathan BELL Male Male V40 809 216 01:09:17 01:03:11 Claimed
1186 Lucy BULLEN Female Female Senior 375 186 01:09:18 01:02:04 Claimed
1187 Chris FURZE Male Male V40 810 217 01:09:19 01:04:14 Claimed
1188 Zoe BARNETT-LEE Female Female Senior 376 187 01:09:21 01:04:57 Claimed
1189 Alan MICKLEWRIGHT Male Male V40 811 218 01:09:21 01:02:27 Claimed
1190 Chris LOMAX Male Male V50 812 155 01:09:23 01:03:54 Claimed
1191 Alison LOWE Female Massey Ferguson RC Female V50 377 56 01:09:23 01:03:11 Claimed
1192 Lizz ALEXANDER Female MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB Female Senior 378 188 01:09:25 01:03:47 Claimed
1193 Claire PITT Female Female V40 379 110 01:09:27 01:04:17 Claimed
1194 Tracy DEWHIRST Female Female V40 380 111 01:09:32 01:04:07 Claimed
1195 Victoria MILLINS Female Female V40 381 112 01:09:33 01:03:06 Claimed
1196 David WHITE Male Male V40 813 219 01:09:35 01:03:09 Claimed
1197 Kelly SMITH Female Female Senior 382 189 01:09:36 01:04:19 Claimed
1198 Antonia JACKSON Female Female Senior 383 190 01:09:38 01:04:34 Claimed
1199 Paula GURNEY Female Shenley Striders Female V50 384 57 01:09:38 01:05:01 Claimed
1200 Michael TURNHAM Male Male V40 814 220 01:09:38 01:01:30 Claimed
1201 Lucy DODKINS Female Female Senior 385 191 01:09:39 01:04:19 Claimed
1202 Jake BRENNAN Male Male Senior 815 373 01:09:42 01:00:52 Claimed
1203 Leeanne BROWNLIE Female Female Senior 386 192 01:09:46 01:05:02 Claimed
1204 Debby LAPWORTH Female Female V50 387 58 01:09:47 01:05:14 Claimed
1205 Elinor CORDINER Female Pershore Plum Plodders Female V50 388 59 01:09:48 01:06:26 Claimed
1206 Steve WILLIAMS Male Male V50 816 156 01:09:50 01:03:43 Claim
1207 Sue HYSON Female Female V60 389 16 01:09:51 01:03:24 Claimed
1208 Colin PEDDEL Male Male V60 817 41 01:09:54 01:03:45 Claimed
1209 Hannah RICHARDSON Female Female Senior 390 193 01:09:54 01:03:45 Claimed
1210 Luke CLIFTON Male Male Senior 818 374 01:09:55 01:05:47 Claimed
1211 Joanna WARNOCK-HORN Female Hazlemere runners Female V50 391 60 01:09:56 01:04:17 Claimed
1212 Andy SHIPLEY Male Male V50 819 157 01:09:57 01:04:18 Claim
1213 Alizee WONG Female Female Senior 392 194 01:09:57 01:03:40 Claimed
1214 Sara ROWELL Female Knowle & Dorridge Female V60 393 17 01:09:57 01:03:36 Claimed
1215 Sara GREENWOOD Female Female Senior 394 195 01:09:59 01:05:10 Claimed
1216 Nyra ASLAM Female Female Senior 395 196 01:10:03 01:00:40 Claimed
1217 Rebekah YOUNG Female Benfleet Running Club FU18 396 9 01:10:03 01:06:52 Claimed
1218 Joanne ROBBINS Female Female V50 397 61 01:10:03 01:04:24 Claimed
1219 Sam BEESTON Male Male Senior 820 375 01:10:05 01:05:48 Claimed
1220 Luke RAWLINGS Male Male Senior 821 376 01:10:06 01:03:53 Claimed
1221 Richard MIDDLETON Male Male V60 822 42 01:10:07 01:02:30 Claimed
1222 Jacqueline WOOD Female Female V50 398 62 01:10:07 01:08:13 Claim
1223 Bethan LINSCOTT Female Female Senior 399 197 01:10:09 01:01:52 Claimed
1224 Amy RILEY Female Female Senior 400 198 01:10:12 01:05:23 Claimed
1225 Ashley BRADSHAW Male Male Senior 823 377 01:10:13 01:02:17 Claimed
1226 Julie-Anne PASSEY Female Female Senior 401 199 01:10:13 01:04:43 Claimed
1227 Adam WATFORD Male Male V40 824 221 01:10:17 01:03:26 Claimed
1228 James MORPHETT Male Male V40 825 222 01:10:17 01:03:27 Claimed
1229 Luke ROBINSON Male Male Senior 826 378 01:10:18 01:03:49 Claimed
1230 Nicola ROBINSON Female Female Senior 402 200 01:10:19 01:03:49 Claimed
1231 Ben JONES Male Male V40 827 223 01:10:19 01:03:03 Claim
1232 Angharad SYNAN Female Female Senior 403 201 01:10:21 01:06:52 Claimed
1233 Ian HOWELL Male Male V50 828 158 01:10:24 01:02:48 Claimed
1234 Amy WARD Female Female Senior 404 202 01:10:25 01:06:56 Claimed
1235 Sally HEWITT Female Wellingborough & District AC Female V60 405 18 01:10:26 01:05:24 Claimed
1236 Helen TAYLOR Female Female V50 406 63 01:10:28 01:03:35 Claim
1237 Emily APPLEGATE Female Female V40 407 113 01:10:28 01:03:35 Claimed
1238 Zahra WONG Female Female Senior 408 203 01:10:33 01:04:58 Claimed
1239 Agnes NAGY Female Female Senior 409 204 01:10:34 01:05:22 Claimed
1240 Lucie TUNNICLIFFE Female Female Senior 410 205 01:10:37 01:07:22 Claimed
1241 Sam SHIPLEY Female Female V40 411 114 01:10:38 01:03:31 Claimed
1242 Suzanne MASON Female Sneyd Striders Female V40 412 115 01:10:39 01:05:56 Claimed
1243 Darren TOGWELL Male Male Senior 829 379 01:10:39 01:06:19 Claimed
1244 Karen GILLETT Female Female V40 413 116 01:10:40 01:03:15 Claimed
1245 Catherine LEWIS Female Female V50 414 64 01:10:41 01:04:52 Claimed
1246 Harriet FRANCOS Female Female Senior 415 206 01:10:41 01:05:43 Claim
1247 Nicola RICHARDS Female Female Senior 416 207 01:10:42 01:05:32 Claimed
1248 Topsy TAEE Female Female V60 417 19 01:10:43 01:05:15 Claimed
1249 Dwayne CHAPPELL Male Male Senior 830 380 01:10:44 01:08:48 Claimed
1250 Kevin DOLAN Male Male V40 831 224 01:10:47 01:05:39 Claimed
1251 Louise VAUGHAN Female Female V40 418 117 01:10:48 01:05:01 Claimed
1252 Jenny LYON Female Female V40 419 118 01:10:48 01:05:00 Claimed
1253 Robin BROTHERWOOD Male Male Senior 832 381 01:10:48 01:06:15 Claimed
1254 David HARVEY Male Male Senior 833 382 01:10:49 01:05:44 Claimed
1255 Nic BARROW Male Male V50 834 159 01:10:50 01:08:51 Claimed
1256 David ANDERSON Male Male Senior 835 383 01:10:50 01:05:40 Claimed
1257 Samantha CREEK Female Female V40 420 119 01:10:53 01:05:21 Claimed
1258 Louise HOLLINGS Female Female V50 421 65 01:10:55 01:03:27 Claimed
1259 Nicola MILLAR Female Female V40 422 120 01:11:04 01:06:24 Claimed
1260 Stuart GOGGINS Male Male V40 836 225 01:11:05 01:06:21 Claimed
1261 Toni WRIGHT Female Female V40 423 121 01:11:09 01:05:18 Claimed
1262 Virginia PATEY Female Female V40 424 122 01:11:11 01:06:45 Claimed
1263 Jade PARSONS Female Lonely Goat RC Female Senior 425 208 01:11:11 01:04:56 Claimed
1264 Thomas TRUMAN Male Male Senior 837 384 01:11:12 01:07:33 Claimed
1265 Becky THOMPSON Female Female V40 426 123 01:11:13 01:05:58 Claimed
1266 Kate BENNETT Female Female Senior 427 209 01:11:13 01:06:05 Claimed
1267 Finley BLAKE Male Male Senior 838 385 01:11:13 01:05:00 Claimed
1268 Rachael COOPER Female Female V40 428 124 01:11:13 01:05:52 Claimed
1269 Dominic DELANEY Non Binary Droitwich AC NBV50 3 2 01:11:18 01:07:42 Claimed
1270 Emma JORDAN Female Female V40 429 125 01:11:21 01:05:24 Claimed
1271 Davinder PARHAR Female Female Senior 430 210 01:11:22 01:04:26 Claimed
1272 Sandra KITTERINGHAM Female North Bristol Sole Sisters Female V50 431 66 01:11:22 01:05:59 Claimed
1273 Saranjit MINHAS Female Female V40 432 126 01:11:22 01:04:25 Claimed
1274 John WILLIAMS Male Knowle & Dorridge RC Male V50 839 160 01:11:23 01:05:01 Claimed
1275 Eddie BOSHELL Male Male Senior 840 386 01:11:25 01:05:20 Claimed
1276 Karen EATON Female Female V50 433 67 01:11:30 01:06:20 Claimed
1277 Phil ASHBY Male Male V40 841 226 01:11:30 01:06:20 Claimed
1278 Ludi MARTIN Female Female Senior 434 211 01:11:33 01:03:51 Claimed
1279 Peter DAVIES Male Male V50 842 161 01:11:34 01:07:23 Claimed
1280 Becky PICKERING Female Female V40 435 127 01:11:34 01:04:19 Claimed
1281 Michelle SIMMONS Female Female V40 436 128 01:11:36 01:07:22 Claimed
1282 Susan HEWING Female Female V40 437 129 01:11:38 01:06:56 Claimed
1283 Peter MOORE Male Male V50 843 162 01:11:44 01:06:02 Claimed
1284 Alison MOORE Female Female V40 438 130 01:11:45 01:06:03 Claimed
1285 Winston LEWIS Male Male Senior 844 387 01:11:45 01:05:35 Claimed
1286 Alistair BROWN Male Male V40 845 227 01:11:48 01:06:52 Claimed
1287 Susana NAVARRO Female Female V40 439 131 01:11:48 01:06:53 Claimed
1288 Salonie RANAT Female Female Senior 440 212 01:11:50 01:07:41 Claimed
1289 Ian TANKARD Male Male Senior 846 388 01:11:53 01:06:02 Claimed
1290 Hannah REYNOLDS Female Cherwell Runner and Joggers Female Senior 441 213 01:11:54 01:03:50 Claimed
1291 Sally GREEN Female Cherwell Runners and Joggers Female V50 442 68 01:11:56 01:03:53 Claimed
1292 Nicola JONES Female Female V50 443 69 01:11:59 01:06:30 Claimed
1293 Ethan WALTERS Male Male Senior 847 389 01:12:02 01:04:00 Claimed
1294 Ara SAMONTE Female Female Senior 444 214