The Race Organiser : Royal Windsor River Trail Run - Past Results
Find out more about our COVID-secure, contact-free event plans and how upcoming events are affected

Royal Windsor River Trail Run

Next Race: 03/10/2021 + 1 other

Alexandra Gardens, 3 Alma Road, WINDSOR. SL4 1QX

Half Marathon Results


16/05/2021, 09:00
Position First Name Last Name Gender Club Category Gender Position Category Position Gun Time Time Action
1 Roger CLARKE Male Tring RC Male Senior 1 1 01:23:41 Claimed
2 James LALLY Male Male V40 2 1 01:25:07 Claimed
3 Charlie EDWARDS Male hillingdon ac Male Senior 3 2 01:25:14 Claimed
4 Stuart BROWN Male Fulham Running Club Male V40 4 2 01:25:48 Claimed
5 Steve RULE Male Male V40 5 3 01:25:52 Claimed
6 Thomas MCCLEMENTS Male Male Senior 6 3 01:26:03 Claimed
7 James SENIOR Male Clapham Chasers Male Senior 7 4 01:26:53 Claimed
8 Dan BARNETT Male Male Senior 8 5 01:28:17 Claimed
9 Alexis RUFUS Male Male V40 9 4 01:28:45 Claimed
10 David WILSON Male Littledown harriers Male V50 10 1 01:28:49 Claimed
11 Oliver NEGUS Male London Heathside Male Senior 11 6 01:29:46 Claimed
12 Jon PEGG Male Male Senior 12 7 01:30:21 Claimed
13 Ryan MCDONALD Male Male Senior 13 8 01:31:04 Claimed
14 Matthew MCKENZIE Male Male Senior 14 9 01:31:13 Claimed
15 Robin BOON Male Male V50 15 2 01:32:20 Claimed
16 Laurence HYLTON Male 100 Marathon Club Male V40 16 5 01:32:27 Claimed
17 W TUCKER Male Male Senior 17 10 01:32:43 Claimed
18 Susan WILLIAMS Female Female Senior 1 1 01:33:15 Claimed
19 Mark BUSH Male Wreake Runners Male V40 18 6 01:33:56 Claimed
20 Sophie CARTER Female Woodstock Harriers Female V40 2 1 01:34:02 Claimed
21 Charlotte SVENSON Female Fulham Running Club Female Senior 3 2 01:34:16 Claimed
22 Rosalind POULGRAIN Female Female Senior 4 3 01:34:57 Claimed
23 Kaif Ali PERWAZ Male Male Senior 19 11 01:35:02 Claimed
24 Greg ADAMS Male Male Senior 20 12 01:35:30 Claimed
25 Toby HEFFERMAN Male Male V40 21 7 01:35:55 Claimed
26 Dan MCFETRICH Male Male V40 22 8 01:36:01 Claimed
27 Steve EDWARDS Male hillingdon ac Male V50 23 3 01:36:01 Claimed
28 Drew PALMER Male Male V40 24 9 01:36:28 Claimed
29 Brett BALLBACH Male Male V50 25 4 01:37:07 Claimed
30 Fergal DONNELLY Male Reading Roadrunners Male V40 26 10 01:37:22 Claimed
31 Mark Kristen MOORE Male Burnham Joggers Male V50 27 5 01:37:33 Claimed
32 Ally SATCHWILL Male Male Senior 28 13 01:37:35 Claimed
33 Marina HUNT Female Female Senior 5 4 01:38:08 Claimed
34 Ryan VAN DER RIET Male Male V40 29 11 01:38:15 Claimed
35 Peter TURNER Male Male Senior 30 14 01:38:40 Claimed
36 Paul MAJMADER Male Male V40 31 12 01:38:52 Claimed
37 Jason MATHIAS Male Male V40 32 13 01:38:57 Claimed
38 Oliver JONES Male Male Senior 33 15 01:39:06 Claimed
39 Alex GORNE Male Male Senior 34 16 01:39:10 Claimed
40 Barney PERRETT Male Male Senior 35 17 01:39:28 Claimed
41 Simon OLIVER Male Male V40 36 14 01:39:35 Claimed
42 John ROGERS Male Male V50 37 6 01:39:38 Claimed
43 Antoine MARCADE Male Southampton Triathlon Club Male V40 38 15 01:39:41 Claimed
44 Paul GREEN Male Male Senior 39 18 01:39:51 Claimed
45 Barney BRUCE-SMYTHE Male Male Senior 40 19 01:39:51 Claimed
46 Nicholas MASKELL Male Male Senior 41 20 01:40:08 Claimed
47 Richard CLARK-LYONS Male portsmouth joggers Male V40 42 16 01:40:09 Claimed
48 Paul MALONEY Male Male V50 43 7 01:40:42 Claimed
49 Steve BULL Male Male V40 44 17 01:40:48 Claimed
50 Emma ANSTEAD Female Female Senior 6 5 01:40:51 Claimed
51 Jonathan ARANA-MORTON Male Male V40 45 18 01:40:57 Claimed
52 Grant GREGO Male Male Senior 46 21 01:41:00 Claimed
53 Adam JENKINS Male Male Senior 47 22 01:41:04 Claimed
54 Kristin ROBINSON Female Female Senior 7 6 01:41:49 Claimed
55 Alexander HASTINGS Male Male Senior 48 23 01:42:11 Claimed
56 Jenna SCOBIE Female Female Senior 8 7 01:42:12 Claimed
57 Iain WILSON Male Orion Harriers Male V50 49 8 01:42:14 Claimed
58 Ali TRAUTTMANSDORFF Female Victoria Park & Tower Hamlets AC Female V50 9 1 01:42:15 Claimed
59 Oliver HALL Male Male Senior 50 24 01:42:24 Claimed
60 Adriana ANGHEL Female Female Senior 10 8 01:42:27 Claimed
61 Johan VON SOLMS Female Female V40 11 2 01:42:49 Claimed
62 Chris STEWART Male Male V40 51 19 01:43:20 Claimed
63 Shane BURNHAM Male Male Senior 52 25 01:43:27 Claimed
64 Joanna FINILL Female London City Runners Female Senior 12 9 01:44:08 Claimed
65 Slawomir BANASIK Male Male V40 53 20 01:44:18 Claimed
66 Philippa SHAWYER Female Littledown harriers Female V40 13 3 01:44:19 Claimed
67 Vicky CAMPBELL-STACEY Female Female V40 14 4 01:44:24 Claimed
68 Przemys_aw P_CZKA Male Male V40 54 21 01:44:24 Claim
69 Ben JACKSON Male Male Senior 55 26 01:44:29 Claimed
70 Ben THIRAKALUTHY Male Male V40 56 22 01:44:40 Claimed
71 Jessica DAVIES Female Thames Hare and Hounds Female Senior 15 10 01:44:40 Claimed
72 James BATTERTON Male Male Senior 57 27 01:44:47 Claimed
73 Yvonne ALDRED Female Female V40 16 5 01:44:54 Claimed
74 Lincoln MOHAN Male Male Senior 58 28 01:44:54 Claimed
75 Billy TAYLOR Male Male V40 59 23 01:45:21 Claimed
76 Rory BUCHANAN Male Male Senior 60 29 01:45:34 Claimed
77 Alex CORFE Male Male Senior 61 30 01:45:35 Claimed
78 Shane CORNALLY Male Male Senior 62 31 01:45:45 Claimed
79 Thomas MULVIHILL Male Male Senior 63 32 01:45:51 Claimed
80 B EGAN Male Male Senior 64 33 01:46:10 Claimed
81 Chris GRIFFITHS Male Lonely Goat Running Club Male Senior 65 34 01:46:28 Claimed
82 Charlotte WEST Female Female Senior 17 11 01:47:03 Claimed
83 Chris HOOLEY Male Male Senior 66 35 01:47:04 Claimed
84 Russ HAINES Male Farnham Triathlon Club Male V50 67 9 01:47:05 Claimed
85 Georgia VINCE Female Female Senior 18 12 01:47:08 Claimed
86 George WHITTAKER Male Male Senior 68 36 01:47:25 Claimed
87 Theo BAMBER Male Male Senior 69 37 01:47:26 Claimed
88 Jade BREEDS Female Female Senior 19 13 01:47:38 Claimed
89 Jeska PIKE Female Female Senior 20 14 01:47:40 Claimed
90 William CHILDS Male Male Senior 70 38 01:47:48 Claimed
91 Charlie GRIEVE Male Male Senior 71 39 01:47:59 Claimed
92 Georgia ROTHMAN Female Female Senior 21 15 01:48:15 Claimed
93 Jarryd BREEDS Male Male Senior 72 40 01:48:22 Claimed
94 Bobby GOODCHILD Male Male Senior 73 41 01:48:24 Claimed
95 Sarah WALLACE Female Female Senior 22 16 01:48:32 Claimed
96 Oliver CLAYTON Male Male Senior 74 42 01:48:32 Claimed
97 Magdalena PINNEY Female Female Senior 23 17 01:48:38 Claimed
98 Dominic ENTWISTLE Male Male Senior 75 43 01:48:52 Claimed
99 Ross JEAVONS Male Male Senior 76 44 01:48:55 Claimed
100 Omer BHATTI Male Male Senior 77 45 01:48:58 Claimed
101 Kerwin FERNANDES Male Male V40 78 24 01:49:02 Claimed
102 Paul MURPHY Male Male V40 79 25 01:49:11 Claimed
103 Wojtek ZIELINSKI Male Male V40 80 26 01:49:13 Claimed
104 Luke RICKETT Male Male V40 81 27 01:49:21 Claimed
105 Andri DE WIT Female MedwayTri Female V40 24 6 01:49:44 Claimed
106 Mark GERRARD Male Male V50 82 10 01:49:48 Claimed
107 Claire FIELDING Female Female Senior 25 18 01:49:53 Claimed
108 Serena BECK Female Female Senior 26 19 01:50:00 Claimed
109 Samuel KIMPTON Male Male Senior 83 46 01:50:09 Claimed
110 Andrew FOX Male Male Senior 84 47 01:50:18 Claimed
111 Matthew RIDING Male Male Senior 85 48 01:50:18 Claimed
112 Lauren JASIEWICZ Female Female Senior 27 20 01:50:28 Claimed
113 Kate PRICE Female Female Senior 28 21 01:50:31 Claimed
114 Dean SMITH Male Male Senior 86 49 01:50:41 Claimed
115 Imogen VERRET Female Female V40 29 7 01:50:48 Claimed
116 Katie MARCHAM Female Evo Tri Club Female Senior 30 22 01:50:53 Claimed
117 Tim GREENWOOD Male Male V50 87 11 01:50:56 Claimed
118 James GERRARD Male Male Senior 88 50 01:51:02 Claimed
119 Tim KNOWLES Male Male V50 89 12 01:51:09 Claimed
120 Ian CLARKE Male Lonely Goat RC Male V50 90 13 01:51:09 Claimed
121 Liz WOOLMINGTON Female Female V50 31 2 01:51:11 Claimed
122 Andrew MCLEISH Male Male V40 91 28 01:51:43 Claimed
123 Ros BURGESS Female Female V50 32 3 01:52:04 Claimed
124 Athos PATREGNANI Male Male V50 92 14 01:52:04 Claimed
125 Dermott MORAN Male UK CHATRUN Male V40 93 29 01:52:16 Claimed
126 Shayne WRAY Male Male V40 94 30 01:52:20 Claimed
127 Ricky COOPER Male Lonely Goats Running Club Male V50 95 15 01:52:29 Claimed
128 Nicola FITZPATRICK Female Female V40 33 8 01:52:43 Claimed
129 Richard FOOTMAN Male Male Senior 96 51 01:52:56 Claimed
130 Pollyanna MILLAR Female Female Senior 34 23 01:53:06 Claimed
131 Naomi ACUM Female Female V40 35 9 01:53:23 Claimed
132 Chris HEDLEY Male Male V40 97 31 01:53:26 Claimed
133 Ben ABSOLON Male Male Senior 98 52 01:53:37 Claimed
134 Bryan O'FARRELL Male Male V40 99 32 01:53:40 Claimed
135 Nadine HUNTER Female Female V50 36 4 01:53:42 Claimed
136 Emma DANKS Female Serpentine Rc Female V40 37 10 01:53:43 Claimed
137 Glen PALMER Male Male V50 100 16 01:53:52 Claimed
138 Edward BURNELL Male Male Senior 101 53 01:54:05 Claimed
139 Justine DADE Female Female V40 38 11 01:54:06 Claimed
140 Florence LAINO Female Female Senior 39 24 01:54:45 Claimed
141 Shannon DAY Female Female Senior 40 25 01:54:45 Claimed
142 Michelle MALONEY Female Female V40 41 12 01:54:45 Claimed
143 James COX Male Male Senior 102 54 01:54:55 Claimed
144 Bob HARDING Male Male V50 103 17 01:55:03 Claimed
145 Daniel JACKSON Male Male Senior 104 55 01:55:08 Claimed
146 Scot BOWER Male Male V40 105 33 01:55:13 Claimed
147 Andrew LAIT Male Male Senior 106 56 01:55:14 Claimed
148 Jonathan WORKMAN Male Male V40 107 34 01:55:25 Claimed
149 Connie RODGER Female Female Senior 42 26 01:55:31 Claimed
150 Danielle BOYD Female Female Senior 43 27 01:55:32 Claimed
151 Ashley COGAN Male Male Senior 108 57 01:55:56 Claimed
152 Akeel BURTALLY Male Male Senior 109 58 01:56:01 Claimed
153 Simon HUNT Male Male V40 110 35 01:56:11 Claimed
154 Chris PROSSER Male STOURBRIDGE RUNNING CLUB Male Senior 111 59 01:56:22 Claimed
155 Stephen MCDONNELL Male Male Senior 112 60 01:56:40 Claimed
156 Jeremy EDWARDS Male Male V50 113 18 01:56:47 Claimed
157 Richard BADDON Male Lonely Goat RC Male V50 114 19 01:57:02 Claimed
158 Gareth JONES Male Bracknell AC Male V50 115 20 01:57:10 Claimed
159 Laura WALSH Female Female Senior 44 28 01:57:28 Claimed
160 Lee WILLIAMS Male Male V40 116 36 01:57:28 Claimed
161 Alan WOODWARD Male Male V50 117 21 01:57:42 Claimed
162 Elizabeth ELDER Female Best Athletics Female Senior 45 29 01:57:51 Claimed
163 Craig MILLARD Male Lonely Goat Running Club Male V40 118 37 01:57:52 Claimed
164 Chris BOOKER Male Male V50 119 22 01:57:53 Claimed
165 Stephen HILL Male Male V50 120 23 01:57:59 Claimed
166 Leonil MIJARES Male Male V50 121 24 01:58:10 Claimed
167 Phil STONEHEWER Male Male V50 122 25 01:58:38 Claimed
168 Steven THOMAS Male Male V40 123 38 01:58:39 Claimed
169 Sarah ENGELBRECHT Female Female Senior 46 30 01:58:46 Claimed
170 Freya DUNNELL Female Female Senior 47 31 01:58:49 Claimed
171 Elliott CLARK Male Male V50 124 26 01:58:49 Claim
172 Alistair WEBB Male Male Senior 125 61 01:58:49 Claimed
173 Penny SHEPHERD Female Datchet Dashers Female V40 48 13 01:58:51 Claimed
174 Caroline DOBBIN Female Hart road runners Female V50 49 5 01:58:55 Claimed
175 Gary MEAD Male Male V40 126 39 01:59:02 Claimed
176 Lorna DAY Female Female V40 50 14 01:59:04 Claimed
177 Henrietta HOLDERNESS Female Female Senior 51 32 01:59:14 Claimed
178 Adam ARMER Male Male Senior 127 62 01:59:16 Claimed
179 Marigold DOOLEY Female Female V40 52 15 01:59:16 Claimed
180 William WYLIE Male Dacorum & Tring AC Male V50 128 27 01:59:24 Claimed
181 Lucy WALLDUCK Female Dacorum & Tring AC Female Senior 53 33 01:59:24 Claimed
182 James COLE Male Male V50 129 28 01:59:26 Claimed
183 Gabrielle COLE Female Female Senior 54 34 01:59:26 Claimed
184 Rebecca BROOKES Female Female Senior 55 35 01:59:28 Claimed
185 Boo SMITH Female Hillingdon Athletics Club Female V50 56 6 01:59:29 Claimed
186 Jessica SMALLMAN Female Female Senior 57 36 01:59:35 Claimed
187 Jim MONTGOMERY Male Male V40 130 40 01:59:52 Claimed
188 Daniel YORKE Male Male Senior 131 63 01:59:53 Claimed
189 Rachel COLEMAN Female Lonley goat Female V50 58 7 02:00:00 Claimed
190 Michael BURTON Male Male V50 132 29 02:00:09 Claimed
191 Helen JAMES Female Female V50 59 8 02:00:16 Claimed
192 Katie GOODCHILD Female Female Senior 60 37 02:00:25 Claimed
193 Jun ASHIDA Male Male V50 133 30 02:00:44 Claimed
194 Tamsin BURGESS Female Female V40 61 16 02:00:50 Claimed
195 Tabitha RENDALL Female Female V50 62 9 02:00:50 Claimed
196 A KUVEY Female Female Senior 63 38 02:01:00 Claimed
197 Bradley DEYSEL Male Male V40 134 41 02:01:01 Claimed
198 Martin STENT Male Male V50 135 31 02:01:01 Claimed
199 Steve WIMBLEDON Male Male V40 136 42 02:01:03 Claimed
200 Jody GREEN Female Female V40 64 17 02:01:04 Claimed
201 Adrian LUSIAK Male Male Senior 137 64 02:01:08 Claimed
202 Ruth COLGAN Female Female V50 65 10 02:01:14 Claimed
203 Jo COOK Female Female V40 66 18 02:01:24 Claimed
204 Phil HARDING Male Brolees Running Club Male V60 138 1 02:01:25 Claimed
205 Ben DECARIOS Male Male Senior 139 65 02:01:25 Claimed
206 Lynne HENDERSON Female Female Senior 67 39 02:01:29 Claimed
207 Lily SPENCER Female Female Senior 68 40 02:01:32 Claimed
208 Daniel WRIXON Male Male Senior 140 66 02:01:35 Claimed
209 Christopher BENJAMIN Male Almost Athletes Male V40 141 43 02:01:38 Claimed
210 Claire DEAN Female Female Senior 69 41 02:01:48 Claimed
211 Mateo Male Male Senior 142 67 02:02:13 Claim
212 Bartosz PISKORZ Male Male Senior 143 68 02:02:14 Claimed
213 Roni FRANSIS Female Female V40 70 19 02:02:25 Claimed
214 Janelle MEYER Female Female Senior 71 42 02:02:27 Claimed
215 Ian GRAY Male Male V40 144 44 02:02:28 Claimed
216 Nicola NELSON Female Female V40 72 20 02:02:37 Claimed
217 Bryony FREEMAN Female Female Senior 73 43 02:02:38 Claimed
218 Jasmin ATHWAL Female Female V40 74 21 02:02:38 Claimed
219 Katie ARKIN Female Female Senior 75 44 02:02:40 Claimed
220 John HARDING Male Bourton Roadrunners Male V60 145 2 02:03:01 Claimed
221 Wendy VALENTINE Female Female V40 76 22 02:03:01 Claimed
222 Susan BIRCH Female Female V50 77 11 02:03:02 Claimed
223 Kate MAJMADER Female Female V40 78 23 02:03:08 Claimed
224 Martin FISHWICK Male Male V50 146 32 02:03:16 Claimed
225 Sarah BARKLE Female Female V50 79 12 02:03:34 Claimed
226 Daniel GREEN Male Unknown 147 1 02:03:35 Claimed
227 Meredith SNIZEK Female Female V40 80 24 02:03:35 Claimed
228 Thomas PRIEST Male Male Senior 148 69 02:03:36 Claimed
229 Oscar RENDALL TODD Male Male Senior 149 70 02:03:37 Claimed
230 Amy WOOTEN Female Female Senior 81 45 02:03:42 Claimed
231 Alexis ROTENBERG Male Male V50 150 33 02:04:06 Claimed
232 Frank MULHALL Male Lonely Goat RC Male V50 151 34 02:04:12 Claimed
233 Mick MARTIN Male Male V50 152 35 02:04:12 Claimed
234 Frankie SWEENEY Female Female Senior 82 46 02:04:16 Claimed
235 Edmee VAUDREMER Female Female Senior 83 47 02:04:16 Claimed
236 Phil EVANS Male Male V40 153 45 02:04:50 Claimed
237 Rachel BREWER Female Female V40 84 25 02:04:54 Claimed
238 Molly STERN Female Female Senior 85 48 02:05:03 Claimed
239 Terri MCMAHON Female Female Senior 86 49 02:05:15 Claimed
240 Lydia JENNER Female Female Senior 87 50 02:05:20 Claimed
241 Richard HOWARD Male Male V60 154 3 02:05:23 Claimed
242 Kate BALLBACH Female Female V50 88 13 02:05:26 Claimed
243 Peter STANEK Male Fordy Runs Running Club Male V40 155 46 02:05:44 Claimed
244 Simon WELLS Male Male V40 156 47 02:05:47 Claimed
245 Gareth ROBERTS Male Male V40 157 48 02:05:47 Claimed
246 Frederick LITTLE Male Male Senior 158 71 02:06:09 Claimed
247 Chris WATTS Male Male V50 159 36 02:06:26 Claimed
248 Jeff PRESTRIDGE Male Male V60 160 4 02:06:29 Claimed
249 Lauren KAYTON Female Stuart Biesheuvel Female Senior 89 51 02:07:16 Claimed
250 Kevin KEEGAN Male Male V50 161 37 02:07:21 Claimed
251 Natalie TANNER Female Female V40 90 26 02:07:27 Claimed
252 Katie PHILLIPS Female Female V40 91 27 02:07:29 Claimed
253 Nina RENWICK Female Female V40 92 28 02:07:29 Claimed
254 Abbie ALDERSON Female Female V40 93 29 02:07:30 Claimed
255 Daniel BELL Male stamford striders Male V40 162 49 02:07:31 Claimed
256 Lorraine DOLLARD Female Female V60 94 1 02:07:40 Claimed
257 Paul EASTON Male Male Senior 163 72 02:07:48 Claimed
258 William HOLLINS Male Male Senior 164 73 02:07:48 Claimed
259 James BREWER Male Male V40 165 50 02:07:48 Claimed
260 Helen GILPIN Female Female Senior 95 52 02:08:09 Claimed
261 Lillian STARKE Female Female Senior 96 53 02:08:15 Claimed
262 Gaetane LEVESQUES Female Female Senior 97 54 02:08:16 Claimed
263 Kevin KEOGH Male Male V40 166 51 02:08:17 Claimed
264 Paul MAGHIE Male Male V50 167 38 02:08:26 Claimed
265 Jesse MEEK Male Male Senior 168 74 02:08:26 Claimed
266 Dan MURRAY Male Male Senior 169 75 02:08:40 Claimed
267 Ryan SULLIVAN Male Male Senior 170 76 02:08:53 Claimed
268 Renate FROMSON Female Unknown 98 1 02:08:56 Claimed
269 Catherine WIGNALL Female Female Senior 99 55 02:09:05 Claim
270 Mike GALLAGHER Male Male V60 171 5 02:09:10 Claimed
271 Sandra KARENIKA Female Female Senior 100 56 02:09:17 Claimed
272 Alex KERR Male Male V50 172 39 02:09:24 Claimed
273 Rupert WALLACE Male Male V60 173 6 02:09:48 Claimed
274 Edward ROBBINS Male Male Senior 174 77 02:09:51 Claimed
275 Philip MASON Male Male V50 175 40 02:09:55 Claimed
276 Emily TURNER Female Female V40 101 30 02:10:09 Claimed
277 Micki HESKETT Female Female V50 102 14 02:10:09 Claimed
278 Sally HEALY Female Female Senior 103 57 02:10:42 Claimed
279 Rebekah BAKER Female Female Senior 104 58 02:10:45 Claimed
280 Steven WILLIAMS Male Bearcats Male V50 176 41 02:10:53 Claimed
281 Laura WOODS Female Female Senior 105 59 02:10:58 Claimed
282 Laura PICK Female Female Senior 106 60 02:10:58 Claimed
283 Susanne DANGERFIELD Female Female V40 107 31 02:11:09 Claimed
284 Ilaria ORTOLEVA Female Blackwater Valley Runners Female V40 108 32 02:11:11 Claimed
285 Hayley MATTHEWS Female Female Senior 109 61 02:11:11 Claimed
286 Kristian MEARS Male Lonely Goat Male V40 177 52 02:11:12 Claimed
287 Sarah CASTON Female Female V40 110 33 02:11:27 Claimed
288 Iona STAYT Female Female V60 111 2 02:11:28 Claimed
289 Mariana IVANOVA Female Female V50 112 15 02:11:31 Claimed
290 Andrew BEET Male Finch Coasters Male V40 178 53 02:11:35 Claimed
291 Grace PROBERT Female Female Senior 113 62 02:11:43 Claimed
292 Chrissie SAUNDERS Female Female V40 114 34 02:11:49 Claimed
293 Amy SHAKESPEARE Female Female Senior 115 63 02:12:08 Claimed
294 Cathy CROSS Female Female V50 116 16 02:12:10 Claimed
295 Zsanett PITI Female Female Senior 117 64 02:12:13 Claimed
296 Sarah SWEETEN Female Female V50 118 17 02:12:15 Claimed
297 Tom DUGGAN Male Male Senior 179 78 02:12:27 Claimed
298 Denislav SIMPLICHEV Male Male Senior 180 79 02:12:49 Claimed
299 Carly LAWS Female Female Senior 119 65 02:12:57 Claimed
300 Michael KEEN Male Male V50 181 42 02:13:08 Claimed
301 Hanna RASANEN Female Female Senior 120 66 02:13:25 Claimed
302 Leanne WARREN Female Female Senior 121 67 02:13:41 Claimed
303 Steve GRIFFITHS Male Male V50 182 43 02:14:06 Claimed
304 Daniela BENITES MUNOZ Female Female Senior 122 68 02:14:11 Claimed
305 Paul CRISP Male Male V50 183 44 02:14:19 Claimed
306 Jesica BROWNE Female Female V50 123 18 02:14:21 Claimed
307 E ROTH Female Female V50 124 19 02:14:22 Claimed
308 Theodora YARDLEY Female Women Running the World Female V50 125 20 02:14:23 Claimed
309 Ashley HILL Male Male Senior 184 80 02:14:23 Claimed
310 Anne DHERMY Female Female Senior 126 69 02:14:38 Claimed
311 Kevin BENNETT Male Male V50 185 45 02:14:39 Claimed
312 Katherine SELF Female Female Senior 127 70 02:14:43 Claimed
313 Emma KETTERINGHAM Female Female Senior 128 71 02:14:51 Claimed
314 Katherine SHARP Female Female Senior 129 72 02:14:52 Claimed
315 Hayley FROST Female Female V40 130 35 02:14:57 Claimed
316 Francesca ZAMPIERI Female Female Senior 131 73 02:14:59 Claimed
317 Linda URUCHURTU Female Female Senior 132 74 02:15:16 Claimed
318 Tamsin INGLE Female Female V40 133 36 02:15:18 Claimed
319 Kate SERGENT Female Stratford Athletic Club Female V60 134 3 02:15:34 Claimed
320 Geordie HILLEARY Male Male Senior 186 81 02:15:36 Claimed
321 John THOMSON Male Male V40 187 54 02:15:58 Claimed
322 Georgina LITTLE Female 100 Marathon Club Female V70 135 1 02:16:04 Claimed
323 Andrew TREMAYNE Male Male V50 188 46 02:16:05 Claimed
324 Johnny PUSEY Male Hillingdon Triathletes Male V50 189 47 02:16:06 Claim
325 Catherine HARRIS Female Female Senior 136 75 02:16:13 Claimed
326 Stephanie CHEN Female Female Senior 137 76 02:16:15 Claimed
327 Emma JENNER Female Female Senior 138 77 02:17:02 Claimed
328 Christine JAMESON Female Marlow Striders Female Senior 139 78 02:17:20 Claimed
329 Emily GARDINER Female FU18 140 1 02:17:27 Claimed
330 Steve KEARY Male Male V50 190 48 02:17:28 Claimed
331 Richard JAMESON Male Marlow Striders Male Senior 191 82 02:17:38 Claimed
332 Emily ROLLINS Female Female Senior 141 79 02:18:08 Claimed
333 Chris BUCKLE Male Gumprunners Male V40 192 55 02:18:18 Claimed
334 Andy HARBROW Male Male V50 193 49 02:18:41 Claimed
335 Marc SMALL Male Male V40 194 56 02:18:43 Claimed
336 Cristina ROSEMBERG Female Female Senior 142 80 02:18:47 Claimed
337 Faye SPOONER Female Female V40 143 37 02:18:48 Claimed
338 Susie COLVILL Female Female V50 144 21 02:18:48 Claimed
339 Lucy NICHOLS Female Female Senior 145 81 02:18:50 Claimed
340 Marion BREEZE Female Pitsea Running Club Female V60 146 4 02:19:05 Claimed
341 Emma DICKINSON Female Female Senior 147 82 02:19:13 Claimed
342 John WHITE Male Male Senior 195 83 02:19:44 Claimed
343 Lisa STONEBRIDGE Female Female V40 148 38 02:19:45 Claimed
344 Dean SEARS Male Rebel Runners Medway Male V50 196 50 02:20:29 Claimed
345 Pieter ENGELBRECHT Male Male Senior 197 84 02:20:41 Claimed
346 Anne HOUSTON Female Female Senior 149 83 02:21:06 Claimed
347 Nicola DABB Female Female Senior 150 84 02:21:47 Claimed
348 Jane GOWERS Female Female V50 151 22 02:22:29 Claimed
349 Anna DAVISON Female Female V40 152 39 02:22:48 Claimed
350 Katie EVANS Female Female Senior 153 85 02:24:23 Claimed
351 Mark HILLYARD Male Male V60 198 7 02:24:30 Claimed
352 Ross TAFFENDER Male Male V40 199 57 02:24:52 Claimed
353 Nicola BLAKE Female Female V40 154 40 02:24:53 Claimed
354 Terry WINTLE Male Male V50 200 51 02:24:54 Claimed
355 Rebecca MARSHALL Female Female Senior 155 86 02:25:10 Claimed
356 Hayley GARDINER Female Female Senior 156 87 02:25:17 Claimed
357 Victoria CHRISTOPHER Female Female V40 157 41 02:25:17 Claimed
358 Vickie MORRISH Female Female Senior 158 88 02:25:29 Claimed
359 Emma HAMMOND Female Female Senior 159 89 02:26:39 Claimed
360 Amira KHADLA Female Female Senior 160 90 02:26:39 Claimed
361 Katie HAUGHT Female Female Senior 161 91 02:26:40 Claimed
362 Charles CODLING Male Male Senior 201 85 02:26:54 Claimed
363 John BRIDGER Male Male Senior 202 86 02:27:00 Claimed
364 Kenny LEE Male Male Senior 203 87 02:27:00 Claimed
365 Thomas TURNER Male Male Senior 204 88 02:27:33 Claimed
366 Jessica WOODHAMS Female Female Senior 162 92 02:27:33 Claimed
367 Mariano SOTO Male Male Senior 205 89 02:29:54 Claimed
368 Carlos DIAZ Male Male V50 206 52 02:30:10 Claimed
369 Elliot GOULD Male Male V40 207 58 02:31:07 Claimed
370 Jasmine GAN Female Female Senior 163 93 02:31:07 Claimed
371 Ankea DE WET Female Female Senior 164 94 02:31:27 Claimed
372 Lucy REID Female Female V50 165 23 02:31:32 Claimed
373 Susan EMMETT Female Female V60 166 5 02:32:25 Claimed
374 Anthony HEAMAN Male Male Senior 208 90 02:32:39 Claimed
375 Abigail NEWMAN Female na Female Senior 167 95 02:32:39 Claimed
376 Elise SHEPPARD Female Female Senior 168 96 02:32:42 Claimed
377 Kate STONEBANK Female Female V40 169 42 02:32:50 Claimed
378 Andrew HOLDERNESS Male Male V50 209 53 02:33:03 Claimed
379 Charlotte HOLDERNESS Female Female V50 170 24 02:33:04 Claimed
380 Aude GRIBAUVAL Female Female V40 171 43 02:33:13 Claimed
381 Jonathan SAVILLE Male Male V40 210 59 02:33:13 Claimed
382 Sebastian TENNANT Male Male V40 211 60 02:33:46 Claimed
383 Zeynep TENNANT Female Female V50 172 25 02:33:47 Claimed
384 Ellie TURNER Female Female Senior 173 97 02:34:03 Claimed
385 Viera KALUZNA Female Female V60 174 6 02:34:44 Claimed
386 Emmanuelle BENTLEY-SANDERS Female Run Harpenden Female V50 175 26 02:35:07 Claimed
387 Kayleigh MOTT Female Female Senior 176 98 02:35:35 Claimed
388 Hal WILLIS Male Male Senior 212 91 02:35:54 Claimed
389 Donal HYNES Male Male V60 213 8 02:36:10 Claimed
390 Joh FOSTER Female Solent running sisters Female Senior 177 99 02:36:13 Claimed
391 Manny BAHRA Male Male Senior 214 92 02:37:24 Claimed
392 Abigail HART Female Female Senior 178 100 02:37:45 Claimed
393 Mark SANDERS Male The Lonely Goat Running Club Male V50 215 54 02:38:01 Claimed
394 Jasmine RUTTER Female Female Senior 179 101 02:39:34 Claimed
395 Jasvir Singh MODAHER Male British Airways Athletics Club Male V60 216 9 02:40:15 Claimed
396 Bethany CHADWICK-JONES Female Female Senior 180 102 02:40:41 Claimed
397 Paulina SZYDLOWSKA Female Female Senior 181 103 02:47:42 Claimed
398 Aleksandr ANIKEJENKO Male Male V50 217 55 02:48:00 Claimed
399 Sada ALJANABI Female Ealing Eagles Running Club Female V40 182 44 02:51:41 Claimed
400 Suzy CLARK Female Unknown 183 2 02:54:58 Claimed
401 Angela BAILEY Female Female Senior 184 104 02:54:59 Claimed
402 Pai Pin TAY Female Female Senior 185 105 02:55:20 Claimed
403 Liz MCGILL Female Chineham Park Running Club Female V60 186 7 02:57:26 Claimed
404 Stephen MCDONALD Male Male V50 218 56 03:05:05 Claimed
405 Andrew WOODS Male Male V40 219 61 03:17:02 Claimed