The Race Organiser : Essex Cross Country 10K Series - Past Results
Find out more about our COVID-secure, contact-free event plans and how upcoming events are affected

Essex Cross Country 10K Series

Belhus Woods Country Park Results


12/06/2021, 09:30
Position First Name Last Name Gender Club Category Gender Position Category Position Gun Time Time Action
1 Shay JOYCE Male Little Baddow Ridge Runners Male Senior 1 1 00:36:22 Claimed
2 Jim DODSWORTH Male Leigh on Sea Striders Male V40 2 1 00:36:38 Claimed
3 Craig PUNCHER Male Male Senior 3 2 00:37:49 Claimed
4 Simon COTTLE Male eton manor ac Male V40 4 2 00:38:05 Claimed
5 Dave ROGERS Male Bishop's Stortford Running Club Male V40 5 3 00:38:49 Claimed
6 James PILCH Male eton manor ac Male V40 6 4 00:39:13 Claimed
7 Adam HEMSWORTH Male Castle Point Joggers Male Senior 7 3 00:39:24 Claimed
8 Stephen WILKES Male Bishop's Stortford Running Club Male V40 8 5 00:39:35 Claimed
9 George FERNANDEZ Male eton manor ac Male Senior 9 4 00:39:38 Claimed
10 William WU Male Billericay striders Male V40 10 6 00:39:39 Claimed
11 Jamie SCHOFIELD Male Male V40 11 7 00:39:41 Claimed
12 George LLOYD Male Run Fast Male Senior 12 5 00:40:01 Claimed
13 Mark PENNY Male Cambridge Harriers Male V40 13 8 00:40:13 Claimed
14 Simon BATESON Male Male V50 14 1 00:40:18 Claimed
15 Jody WALKER Male Male V40 15 9 00:40:26 Claimed
16 Phil PRICE Male Male V40 16 10 00:40:27 Claimed
17 Alex QUINN Male Male Senior 17 6 00:40:37 Claimed
18 Benjamin MITCHELL Male Brentwood Running Club Male Senior 18 7 00:40:37 Claimed
19 Richard BONHAM Male Castle Point Joggers Male V50 19 2 00:40:47 Claimed
20 Paul ANDERSON Male SPRINGFIELD STRIDERS RUNNING CLUB Male V40 20 11 00:41:01 Claimed
21 Martin WESTLEY Male Harlow Running Club Male Senior 21 8 00:41:16 Claimed
22 Stephanie MIGLIORINI Female Leigh on Sea Striders Female Senior 1 1 00:41:17 Claim
23 David RAFFAELLI Male Male Senior 22 9 00:41:26 Claimed
24 Jenny HEYMANN Female eton manor ac Female V40 2 1 00:41:32 Claimed
25 Thomas PUNCHER Male Male Senior 23 10 00:42:13 Claimed
26 Stephen MOORE Male Male Senior 24 11 00:42:25 Claimed
27 Ramunas UIKYS Male Male V40 25 12 00:42:52 Claimed
28 Robert SOMMERVILLE Male eton manor ac Male V50 26 3 00:43:13 Claimed
29 Tom BROOKES Male Havering '90 Joggers Male Senior 27 12 00:43:17 Claimed
30 Paul JEGGO Male SPRINGFIELD STRIDERS RUNNING CLUB Male V60 28 1 00:43:33 Claimed
31 James NICHOLS Male East London Runners Male Senior 29 13 00:43:40 Claimed
32 Lily Rae ZECHMANN Female Victoria Park & Tower Hamlets AC Female Senior 3 2 00:43:41 Claimed
33 Lex ELLINGTON Male Harlow Running Club Male V40 30 13 00:43:52 Claimed
34 John CLARKE Male Male Senior 31 14 00:44:01 Claimed
35 Matt PEPPER Male Nuclear Wild Forest Team Male V40 32 14 00:44:17 Claimed
36 Danielle HARRINGTON Female Tiptree Road runners Female V40 4 2 00:44:31 Claimed
37 Elliot KIDNER Male Male V40 33 15 00:44:36 Claimed
38 Glen KING Male Male V40 34 16 00:44:38 Claimed
39 Sj PERRY Male Male V40 35 17 00:44:42 Claimed
40 Chloe HAMMOND Female Female V40 5 3 00:44:46 Claimed
41 Steven GLOVER Male Male V50 36 4 00:44:58 Claimed
42 Daniel EASTON Male Male V40 37 18 00:45:06 Claimed
43 Jamie ENEVER-DODD Male Phoenix Striders Male V40 38 19 00:45:06 Claimed
44 Danny FLINT Male Leigh on Sea Striders Male V50 39 5 00:45:07 Claimed
45 Andrea HUGHES Female Leigh on Sea Striders Female V40 6 4 00:45:20 Claimed
46 Lee CHESTER Male Male V50 40 6 00:45:20 Claimed
47 Perry CORDERY Male Phoenix Striders Male Senior 41 15 00:45:21 Claimed
48 Paul AGASTINA Male Pitsea Running Club Male V50 42 7 00:45:23 Claimed
49 Joseph SMITH Male Male V40 43 20 00:45:27 Claimed
50 James MACKLIN Male Male V40 44 21 00:45:31 Claimed
51 Ethan SKIPP Male Weald park warriors MU18 45 1 00:45:42 Claimed
52 Tom RICE Male Havering Tri Male Senior 46 16 00:45:44 Claimed
53 Stephen BULLEN Male Male V40 47 22 00:45:44 Claimed
54 Scott COOPER Male Male Senior 48 17 00:46:08 Claimed
55 Graham WHITE Male eton manor ac Male Senior 49 18 00:46:26 Claimed
56 Geoff WHEELDON Male Male V40 50 23 00:46:29 Claimed
57 Philip MCNAUGHTON Male Male V40 51 24 00:46:35 Claimed
58 Stuart CROWTHER Male Weald park warriors Male V60 52 2 00:46:37 Claimed
59 Kieran COUGHLAN Male Male V50 53 8 00:46:38 Claimed
60 Richard STOCKWELL Male Kingswood Running Club Male V40 54 25 00:46:41 Claim
61 Chris HUMPHREY Male Kingswood Running Club Male V40 55 26 00:46:47 Claimed
62 Andrew GRAY Male Male V40 56 27 00:46:50 Claimed
63 Martin ORFORD Male Pitsea Running Club Male V50 57 9 00:46:52 Claimed
64 Daniel BADE Male Male Senior 58 19 00:46:53 Claimed
65 Tom FARROW Male Male Senior 59 20 00:47:13 Claimed
66 Robert LEWIS Male Male V50 60 10 00:47:14 Claimed
67 Mark WALLIS Male Male V40 61 28 00:47:30 Claimed
68 Stuart BOTWRIGHT Male Male V40 62 29 00:47:32 Claimed
69 Paul MORRIS Male Male V60 63 3 00:47:35 Claimed
70 Joseph WALFORD Male Male Senior 64 21 00:47:53 Claimed
71 Eddie NOTTON Male Male Senior 65 22 00:47:56 Claimed
72 Paul LAWFORD Male Male Senior 66 23 00:47:58 Claimed
73 Phil WARNER Male Male V50 67 11 00:48:02 Claimed
74 James LEESON Male Male V50 68 12 00:48:06 Claimed
75 Rhys ALLEN Male Male Senior 69 24 00:48:20 Claimed
76 Anna FIEDLEROVA Female Victoria Park & Tower Hamlets AC Female Senior 7 3 00:48:27 Claimed
77 Lisa CORNELL Female South Woodham Runners Female V40 8 5 00:48:38 Claimed
78 Fraser EDDIE Male Male Senior 70 25 00:48:55 Claimed
79 Martin MOULTON Male Vocalink Mastercard Running Club Male V50 71 13 00:49:05 Claimed
80 Chris WEBSTER Male Red runners Male V40 72 30 00:49:08 Claimed
81 Paul BRIMSON Male Male V60 73 4 00:49:16 Claimed
82 Billy JOHNSTONE Male Male Senior 74 26 00:49:19 Claimed
83 Terry ALABASTER Male Witham RC Male V50 75 14 00:49:22 Claimed
84 Dean FRENCH Male Male V40 76 31 00:49:27 Claimed
85 Luke FARGEOT Male Male V40 77 32 00:49:32 Claimed
86 Matthew VARNEY Male MU18 78 2 00:49:35 Claimed
87 Thomas HAWORTH Male SPRINGFIELD STRIDERS RUNNING CLUB Male Senior 79 27 00:49:37 Claimed
88 David PRATT Male Nuclear Wild Forest Team Male V50 80 15 00:49:41 Claimed
89 Thomas WALKER Male Male V40 81 33 00:49:43 Claimed
90 P BACKHOUSE Male South Woodham Runners Male V50 82 16 00:49:44 Claimed
91 Annabel MATTHEWS-SMITH Female Southend-On-Sea Athletics Club Female Senior 9 4 00:49:49 Claimed
92 Joanne HERBERT-BROWN Female Female Senior 10 5 00:49:49 Claimed
93 Guy FAIRWEATHER Male Male Senior 83 28 00:49:53 Claimed
94 Shaun WATKINS Male Male Senior 84 29 00:50:03 Claimed
95 Barry CURTIS Male Male V40 85 34 00:50:05 Claimed
96 Chris DIGGINS Male Benfleet Running Club Male Senior 86 30 00:50:07 Claimed
97 Fiona WALKER Female Leigh on Sea Striders Female V50 11 1 00:50:10 Claimed
98 Joe WEBB Male Male Senior 87 31 00:50:13 Claim
99 Martin PAGE Male Barking Road Runners Male V60 88 5 00:50:15 Claimed
100 Constantin IRIMIA Male Male Senior 89 32 00:50:17 Claimed
101 Ernest MULRYNE Male Kingswood Running Club Male V50 90 17 00:50:31 Claimed
102 Scott PETERS Male Male V50 91 18 00:50:33 Claimed
103 Nicholas HARVEY Male Male V40 92 35 00:50:35 Claimed
104 Ben WHATELEY-HARRIS Male Brentwood Running Club Male Senior 93 33 00:50:36 Claim
105 Michael TURRINGTON Male Male V40 94 36 00:50:40 Claimed
106 Andrew THAKE Male Male V50 95 19 00:50:52 Claimed
107 David SKIPP Male Weald park warriors Male V50 96 20 00:50:55 Claimed
108 Graham DOUGLASS Male Benfleet Running Club Male V50 97 21 00:51:01 Claimed
109 Peter HOULIHAN Male Male V40 98 37 00:51:02 Claimed
110 Callum MACLENNAN Male Male V40 99 38 00:51:04 Claimed
111 James LAMON Male Male Senior 100 34 00:51:14 Claimed
112 Trevor MASON Male Male V60 101 6 00:51:16 Claimed
113 Carl GREENER Male Male Senior 102 35 00:51:18 Claimed
114 Stephen PAGE Male Male V40 103 39 00:51:22 Claimed
115 Mark ROBERTSON Male REDS RUNNING CLUB Male V60 104 7 00:51:26 Claimed
116 Vic CONRAN Male Male V50 105 22 00:51:40 Claimed
117 Stuart BAILEY Male Male V40 106 40 00:51:42 Claim
118 Howel CUNNINGHAM Male Male V50 107 23 00:51:43 Claimed
119 Neil HIGGINS Male Male V50 108 24 00:51:55 Claimed
120 Sue THOMAS Female trent park running club Female V50 12 2 00:51:57 Claimed
121 Andy WALL Male Male V40 109 41 00:52:03 Claimed
122 Philip DE BOLTZ Male Male V60 110 8 00:52:04 Claimed
123 Katsume STONEHAM Female Female Senior 13 6 00:52:09 Claimed
124 Matt JAMES Male Male Senior 111 36 00:52:28 Claimed
125 Benjamin COLEMAN Male Male Senior 112 37 00:52:35 Claimed
126 Wendy ALDRIDGE Female Dengie 100 Runners Female V50 14 3 00:52:41 Claimed
127 Stacy HEMBER Female Tiptree Road runners Female V50 15 4 00:52:46 Claimed
128 Diana BOND Female Female V60 16 1 00:52:59 Claimed
129 Leanne NOBLE Female Female Senior 17 7 00:53:04 Claimed
130 Andrew KYDD Male newmarket cycling and triathlon club Male V50 113 25 00:53:12 Claimed
131 Collette FARNOL Female Mornington Chasers Female Senior 18 8 00:53:18 Claimed
132 Daniel JAGGARD Male Male V40 114 42 00:53:18 Claimed
133 James CASLEY Male Male Senior 115 38 00:53:20 Claimed
134 Ruth ROBERTS Female Phoenix Striders Female V50 19 5 00:53:21 Claimed
135 Liam DEMPSEY Male Male Senior 116 39 00:53:35 Claimed
136 Matthew PAVITT Male Male V40 117 43 00:53:35 Claimed
137 Dean JOHNSON Male Male V40 118 44 00:53:55 Claimed
138 Becky LOCKWOOD Female Female Senior 20 9 00:53:58 Claimed
139 Steve NUTT Male Male V50 119 26 00:53:58 Claimed
140 David JACKSON Male St Albans Striders Male V50 120 27 00:54:03 Claimed
141 James HANDLON Male Male V50 121 28 00:54:04 Claimed
142 Andrew HOUSEAGO Male Havering '90 Joggers Male V50 122 29 00:54:10 Claimed
143 Mike WARD Male Weald park warriors Male V50 123 30 00:54:11 Claimed
144 Rich CUNNINGHAM Male Male V40 124 45 00:54:17 Claimed
145 Julie STRUTT Female Female V50 21 6 00:54:22 Claimed
146 Andy GEORGE Male Male Senior 125 40 00:54:24 Claimed
147 Maud HODSON Female eton manor ac Female V40 22 6 00:54:38 Claimed
148 Paul WATKINS Male Male Senior 126 41 00:54:47 Claimed
149 Garry MCMEECHAN Male Male Senior 127 42 00:54:56 Claimed
150 Gail ALEXANDER Female Leigh on Sea Striders Female V50 23 7 00:54:56 Claimed
151 Jason SKINNER Male Male V50 128 31 00:55:15 Claimed
152 K JAGGARD Female South Woodham Runners Female V40 24 7 00:55:21 Claimed
153 Lee CLARK Male Male Senior 129 43 00:55:29 Claimed
154 Richard SELBY Male Male V50 130 32 00:55:30 Claimed
155 Nick LEECH Male Male V40 131 46 00:55:32 Claimed
156 Kate DALE Female Female Senior 25 10 00:55:36 Claimed
157 Katherine BRYANT Female Female V40 26 8 00:55:42 Claimed
158 Dean ADAMS Male Weald park warriors Male V50 132 33 00:55:49 Claimed
159 Bryce COMER Male Male Senior 133 44 00:55:52 Claimed
160 Mike ROAST Male Male V50 134 34 00:56:22 Claimed
161 Allan STEEL Male South Woodham Runners Male Senior 135 45 00:56:29 Claimed
162 Jo PEARCE Female Phoenix Striders Female V50 27 8 00:56:32 Claimed
163 Adrian CAREY Male Male Senior 136 46 00:56:36 Claimed
164 Joyce GOLDER Female Female V50 28 9 00:56:36 Claimed
165 Rob DUNN Male Castle Point Joggers Male V50 137 35 00:56:49 Claimed
166 Laura HARDY Female Female Senior 29 11 00:56:54 Claimed
167 Sonya GIERADA Female Female Senior 30 12 00:56:55 Claimed
168 Alan TURNER Male Male Senior 138 47 00:56:55 Claimed
169 Jonathan DUMONT Male Male V50 139 36 00:57:00 Claimed
170 Barry HYAM Male Male V40 140 47 00:57:04 Claimed
171 Zoe STORRAR Female Leigh on Sea Striders Female V40 31 9 00:57:08 Claimed
172 Fiona MASSEY Female Female V40 32 10 00:57:17 Claimed
173 Thomas CROOK Male Male V50 141 37 00:57:17 Claimed
174 F COLES Female eton manor ac Female V50 33 10 00:57:18 Claimed
175 Jen SHELLEY Female Billericay striders Female V40 34 11 00:57:28 Claimed
176 Mic DAVISON Male Barking Road Runners Male V60 142 9 00:57:28 Claimed
177 Julia BAWDEN Female Tiptree Road runners Female V60 35 2 00:57:37 Claimed
178 Michael BAKER Male Male V40 143 48 00:57:54 Claimed
179 Shelley ABBOTT-JONES Female South Woodham Runners Female Senior 36 13 00:58:04 Claimed
180 Geoff LOCKWOOD Male Male V60 144 10 00:58:13 Claimed
181 Charlie LARDNER Male Male Senior 145 48 00:58:23 Claimed
182 Emilia RUSSELL Female Female Senior 37 14 00:58:25 Claimed
183 Liz MARTIN Female Female V50 38 11 00:58:39 Claimed
184 Lynsey GRAY Female Female V50 39 12 00:58:42 Claimed
185 Julia BINSTEAD Female Mid Essex Casuals Female V50 40 13 00:58:47 Claimed
186 Mala SINGH Female eton manor ac Female V40 41 12 00:58:50 Claimed
187 Scott PARDOE Male Male V40 146 49 00:58:57 Claimed
188 Kevin MAGUIRE Male Southend-On-Sea Athletics Club Male V50 147 38 00:59:13 Claim
189 Barry GROOM Male Male V40 148 50 00:59:16 Claimed
190 Debbie HARPER Female Castle Point Joggers Female V50 42 14 00:59:21 Claimed
191 Steven LOVETT Male Phoenix Striders Male V40 149 51 00:59:24 Claimed
192 Angela ROWE Female Female V50 43 15 00:59:27 Claimed
193 Eddie CRACE Male Lonely Goat Running Club Male V50 150 39 00:59:32 Claimed
194 Lara HARRADINE Female Havering '90 Joggers Female V50 44 16 00:59:43 Claimed
195 Michael BROWNLIE Male Male Senior 151 49 00:59:45 Claimed
196 Gail RANDALL Female Leigh on Sea Striders Female V40 45 13 00:59:45 Claimed
197 Caroline SHAW Female Leigh on Sea Striders Female V40 46 14 00:59:54 Claimed
198 Faye THOMPSON Female Female V40 47 15 00:59:59 Claimed
199 Jerry FLECHAIS Male Lonely Goat Running Club Male V40 152 52 00:59:59 Claimed
200 Laela TABRIZI Female Female Senior 48 15 01:00:03 Claimed
201 R BAYLISS Male Fordy Runner Male V40 153 53 01:00:09 Claimed
202 Mandy COOPER Female Benfleet Running Club Female V50 49 17 01:00:11 Claimed
203 Simon MEECHAM Male Ipswich Jaffa Male V50 154 40 01:00:29 Claim
204 Ross SILVERTON Male Witham RC Male V70 155 1 01:00:44 Claimed
205 Jade HOGG Female Female V40 50 16 01:00:48 Claimed
206 Lucy ELLIS Female Female V40 51 17 01:00:52 Claimed
207 Jennifer ARMOND Female Female Senior 52 16 01:01:05 Claimed
208 Gary HARFORD Male Barking Road Runners Male V60 156 11 01:01:14 Claimed
209 Sally PIGGOTT Female Phoenix Striders Female V50 53 18 01:01:19 Claimed
210 Dalia DROMANTAITE Female Female Senior 54 17 01:01:20 Claimed
211 George JOSEPH Male Male V60 157 12 01:01:31 Claimed
212 Olu GOODEN Female Female V50 55 19 01:01:36 Claimed
213 Dave MORRIS Male Male V50 158 41 01:01:56 Claimed
214 Hayley DALTON Female eton manor ac Female V50 56 20 01:02:05 Claimed
215 Steve PETTITT Male Leigh on Sea Striders Male V50 159 42 01:02:10 Claimed
216 Joe STEVENSON Male Male Senior 160 50 01:02:16 Claimed
217 Carlie AYLOTT Female Female Senior 57 18 01:02:30 Claimed
218 Liz MAY Female Kingswood Running Club Female V40 58 18 01:03:04 Claim
219 Andrew PALMER Male Male V50 161 43 01:03:07 Claimed
220 Deborah SHYNN Female Kingswood Running Club Female V50 59 21 01:03:09 Claimed
221 Kathryn CURTIS Female Female V40 60 19 01:03:13 Claimed
222 John WILKINSON Male Phoenix Striders Male V50 162 44 01:03:30 Claimed
223 Jackie JARVIS Female Female V50 61 22 01:03:32 Claimed
224 Nicola MASLEN Female Phoenix Striders Female V50 62 23 01:03:33 Claimed
225 Barry WHITEHOUSE Male Male V50 163 45 01:03:40 Claimed
226 John HOLLAND Male Male V70 164 2 01:03:52 Claimed
227 Ruth REYNOLDS Female Female V50 63 24 01:04:02 Claimed
228 Martin MASON Male Barking Road Runners Male V70 165 3 01:04:04 Claimed
229 Dave THOMAS Male Male V60 166 13 01:04:31 Claimed
230 Dennis SPENCER-PERKINS Male Barking Road Runners Male V60 167 14 01:04:35 Claimed
231 Graham BAILEY Male Male V40 168 54 01:04:41 Claimed
232 Julie MCHALE Female Female V50 64 25 01:04:43 Claimed
233 Marion BREEZE Female Pitsea Running Club Female V60 65 3 01:05:02 Claimed
234 Rob KEOGH Male Male Senior 169 51 01:05:07 Claimed
235 Amy BUSH Female Female Senior 66 19 01:05:11 Claimed
236 Jessica ELLIS Female Leigh on Sea Striders Female V40 67 20 01:05:16 Claimed
237 Simon BULLEN Male Male V40 170 55 01:05:51 Claimed
238 Tanya THERON Female Weald park warriors Female V50 68 26 01:06:24 Claimed
239 Joy LEADER Female Phoenix Striders Female V50 69 27 01:06:25 Claimed
240 David SPRIGGS Male Pitsea Running Club Male V60 171 15 01:06:32 Claimed
241 Amanda LEESON Female Female V40 70 21 01:06:38 Claimed
242 Joanne NEWMAN Female Female V50 71 28 01:06:51 Claimed
243 Craig SIMIA Male Male V40 172 56 01:07:03 Claimed
244 Helen HALL Female South Woodham Runners Female V40 72 22 01:07:16 Claimed
245 Clare ROWE Female Little Baddow Ridge Runners Female V50 73 29 01:07:25 Claimed
246 Ian BRIDGEWATER Male Nuclear Phoenix Male V50 173 46 01:07:26 Claimed
247 Hayley BLAKE Female Little Baddow Ridge Runners Female V40 74 23 01:07:35 Claimed
248 Sally TREW Female Female V50 75 30 01:07:59 Claimed
249 Jane STICHBURY Female eton manor ac Female V50 76 31 01:07:59 Claimed
250 Teresa WALFORD Female Female V60 77 4 01:08:15 Claimed
251 Adrian SLADE Male Male V50 174 47 01:08:21 Claimed
252 Miss FRYATT Female Barking Road Runners Female V50 78 32 01:08:27 Claimed
253 Aurelijus VOLSKIS Male Male V40 175 57 01:08:54 Claimed
254 Michael PHILLIPS Male Havering '90 Joggers Male V70 176 4 01:09:02 Claimed
255 Brian VARNEY Male Male V50 177 48 01:09:07 Claimed
256 Daniel PINCHAM-PHIPPS Male Male V60 178 16 01:09:24 Claimed
257 Brad CHALK Male Male Senior 179 52 01:09:31 Claimed
258 Leslie JAY Male Barking Road Runners Male V60 180 17 01:10:48 Claimed
259 Katie KENNINGTON Female Female V40 79 24 01:11:51 Claimed
260 Andreea PETCU Female Female V40 80 25 01:12:06 Claimed
261 Richard NEWMAN Male Male V50 181 49 01:12:12 Claimed
262 Caroline SMITH Female Rochford Running Club Female V40 81 26 01:12:42 Claim
263 Steve MACDONALD Male Pitsea Running Club Male V60 182 18 01:13:22 Claimed
264 Leanne ABBOTT-JONES Female Michelles running Group Female V40 82 27 01:14:19 Claimed
265 Beverley NEWMAN Female Castle Point Joggers Female V60 83 5 01:14:23 Claimed
266 Natalie BARLOW Female Phoenix Striders Female Senior 84 20 01:15:11 Claimed
267 Laura DABNER Female Female Senior 85 21 01:16:22 Claimed
268 Robert COURTIER Male Male V60 183 19 01:16:51 Claimed
269 Billie SAMPSON Female Female Senior 86 22 01:17:07 Claimed
270 Laura FOX Female Female V40 87 28 01:18:08 Claimed
271 Kate FABRICANT Female Female V50 88 33 01:18:19 Claimed
272 Phil MULLENS Male Male V50 184 50 01:18:29 Claimed
273 Jake SLATER Male Male Senior 185 53 01:19:33 Claimed
274 Nina WU Female Billericay striders Female Senior 89 23 01:21:45 Claimed
275 Jane SIMIA Female Female V50 90 34 01:22:34 Claimed
276 Amanda MORRIS Female Female V50 91 35 01:23:47 Claimed
277 Daniel JAYCOCK Male Brentwood Running Club Male V40 186 58 01:24:32 Claimed
278 Christine CRAWLEY Female Roxy Runners Female V50 92 36 01:25:17 Claim
279 Ben BUTLIN Male Male V50 187 51 01:25:19 Claimed